Finále Ligy mistrů bude v Česku exkluzivně vysílat stanice Nova Sport 3

25. 5. 2022

Finále Ligy mistrů UEFA, nejprestižnější fotbalové soutěže, proběhne v sobotu 28. května od 21:00 hodin. K vidění bude výhradě na stanici Nova Sport 3, kterou naladí i zákazníci Telly s televizními balíčky Střední, Velký a Sport.

Finále Ligy mistrů bude v Česku exkluzivně vysílat stanice Nova Sport 3

Přímý přenos začíná od 20:00 speciálním předzápasovým studiem, samotné utkání mezi Liverpoolem a Realem Madrid má naplánovaný začátek o hodinu později. Podle organizátorů půjde o jeden z globálně nejsledovanějších fotbalových zápasů, po celém světě by utkání mělo sledovat 380 milionů diváků.

Finále se původně mělo hrát v Petrohradu, po útoku Ruska na Ukrajinu ale UEFA rozhodla, že dějištěm bude pařížský stadion Stade de France. Ten finále Ligy mistrů naposledy hostil před 16lety, kdy bezmála 80 tisíc diváků vidělo bitvu mezi týmy FC Barcelona a Arsenal FC. Stade de France má kapacitu 81 tisíc diváků, v roce 1998 se zde hrálo Mistrovství světa.

Čeští diváci mohou zápas sledovat výhradně na kanálu Nova Sport 3. Tento kanál naladí všichni zákazníci Telly s televizními balíčky Střední, Velký a Sport.

„Už letošní semifinále Ligy mistrů byla dle našich statistik nejsledovanějšími fotbalovými událostmi letošního roku. A předpokládáme, že sobotní finále zaujme fanoušky ještě více,“ věří Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.

Sportovní balíček lze objednat jednoduše online

Jak sledovat (nejenom) finále Ligy mistrů? Jednoduše zakoupením balíčku Sport online od televizního operátora Telly. Balíčky lze v akční nabídce zakoupit na 14 dní za 200 Kč, na 30 dní za 250 Kč a na 365 dní za 2 500 Kč. Sportovní balíček lze jednoduše objednat online na webu telly.cz/sport a zaplatit platební kartou VISA, MasterCard nebo mobilními platbami Apple Pay a Google Pay s automatickou opakovanou platbou po skončení daného období.

Nové balíčky Sport online lze sledovat v širokém portfoliu aplikací, které Telly nabízí. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze až na 2 zařízeních.