HBO Max se mění na Max

10. 5. 2024

Streamovací služba HBO Max od společnosti Warner Bros. Discovery se 21. května promění na Max. Max přinese podívanou pro všechny – rozmanitou kolekci kvalitního obsahu napříč žánry a formáty z portfolia značek Warner Bros. Discovery, jakojsou HBO Originals, Max Originals, filmy Warner Bros. nebo DC.

Vznikne tak unikátní služba, která nabídne každému úžasný divácký zážitek. Nabídka obsahu je více než dvojnásobná ať už ocení premiérové seriály, nové i kultovní filmy, sportovní přenosy, nebo vysílání lineárních kanálů. V létě bude Max jediné místo, kde bude možné sledovat každý moment Olympijských her v Paříži 2024.

Jak přejít z HBO Max na Max

Pokud patříte mezi Telly zákazníky, kteří aktuálně využívají službu HBO Max, přechod na Max pro vás bude snadný.

  • Otevřete si aplikaci HBO Max, uvidíte oznámení o stáhnutí nové aplikace Max. Pokud se díváte přímo na webu hbomax.com, budete automaticky přesměrováni na max.com.
  • Přihlašovací údaje k Maxu zůstanou stejné, jaké máte na HBO Max.
  • Vaše profily, historii sledování a Můj seznam přeneseme na Max, a můžete se tak hned začít dívat tam, kde jste naposled přestali.
  • Pro zákazníky Telly je dostupná verze Standart, která umožňuje sledování ve Full HD kvalitě na až 2 zařízeních současně.

V čem je Max jiný než HBO Max?

Max vám nabídne nové funkce, podívanou šitou na míru a vylepšené vyhledávání. Budete moct vybírat z rozšířené knihovny titulů, do které přibyly žánry true crime, vaření, bydlení i nové tituly pro děti. K tomu přidejte živé sportovní přenosy a máte podívanou pro všechny a pro jakoukoli příležitost!

Na jakých zařízeních se můžu dívat na Max?

Max můžete sledovat na telefonu, tabletu, počítači, televizi, streamovacím zařízení, set-top boxu i herní konzoli. Úplný seznam podporovaných zařízení a operačních systémů najdete na webu: https://help.max.com/devices.

Přejeme vám příjemnou zábavu a pokud byste si s něčím nevěděli rady neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle 533 427 533 nebo vyhledejte podporu na webu: https://www.max.com/