Informace o vysílání Premier League

2. 8. 2022

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že ke dni 4. 8. 2022 skončí platnost našich smluv umožňujících vysílání anglické fotbalové ligy Premier League na kanálech Premier Sport 1 a 2.

Přenosy zápasů Premier League v nadcházejícím ročníku se přesouvají na nový kanál Canal+ Sport. O možnostech zařazení tohoto kanálu do nabídky Telly stále probíhají jednání s držitelem vysílací licence k tomuto kanálu.

Kanály Premier Sport 1 a 2 budou i nadále pokračovat ve vysílání řady atraktivních přenosů, jako například prestižní Ligy mistrů UEFA, 2. anglické fotbalové ligy EFL (Sky Bet Championship), turnajích nejprestižnější světové MMA organizace UFC či populární NFL. Programovou nabídku Telly na těchto kanálech navíc doplníme o nový atraktivní sportovní obsah, kterým jsou extra zápasy Bundesligy, LaLigy a Serie A, které nebudou vysílány na kanálech Nova Sport 3 a 4.

Zároveň můžete na Telly na kanálech Nova Sport 3 a 4 i nadále sledovat fotbalové zápasy Ligy mistrů UEFA, německé Bundesligy, španělské LaLigy, italské Serie A a fotbalového poháru FA Cup.

U Telly zůstává i další atraktivní sportovní obsah jako např. zimní sporty, Olympijské hry, cyklistika či mužský tenis ATP na kanálech Eurosport 1 a 2.

Žádný z těchto 6 sportovních kanálů v nabídce jiných poskytovatelů placené televize, kteří dosud ohlásili vysílání Premier League v příští sezoně, nenajdete.