Film+ HD

Žánr: Filmové

Vybrat balíček

Film+

Rozlišení: HD

Země: Česká republika

Zvuková stopa: česky

Spustit teď

Filmy pro celou rodinu

Připravte popcorn, hoďte nohy na gauč a vyberte si, na co se dnes podíváte. Bude to akční film, komedie, detektivní příběh nebo sci-fi? Televizní kanál Film+ toho ale nabídne mnohem více. Pustit si můžete i drama, rodinný film, muzikál, koncert nebo seriál. Ať už jste na dovolené, ve městě nebo na chalupě u lesa. Na Film+ si vybere opravdu každý bez ohledu na věk či filmový vkus.

Balíčky obsahující kanál Film+ HD

Velký

650 Kč 325 Kč měsíčně

Půl roku za půlku a dárek k tomu

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

123 TV kanálů, 87 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 4 HD
Eurosport 1 HD
National Geographic HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Sport1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.