Liga mistrů UEFA dospěla do finále, Manchester City vyzve v Istanbulu Inter Milán

8. 6. 2023

V sobotu 10. června se odehraje dlouho očekávané finále nejprestižnější klubové fotbalové soutěže, Ligy mistrů UEFA. Získá vytoužený pohár Manchester City nebo Inter Milán? Diváci televize Telly si špičkový fotbal vychutnají v přímém přenosu a s českým komentářem.

Liga mistrů UEFA dospěla do finále, Manchester City vyzve v Istanbulu Inter Milán

V sobotu 10. června budou oba celky bojovat v tureckém Istanbulu na Atatürkově olympijském stadionu. Ten je v Turecku největší – nabízí kapacitu pro 76 092 sedících diváků.

Přímý přenos s českým komentářem a speciálním předzápasovým studiem vysílá kanál Nova Sport 3 od 20:00. V průběhu soboty se fanoušci fotbalu mohou podívat na krátký pořad Studio: Istanbul, kde Tomáš Ujfaluši představí dějiště finálové klání.

Nova Sport 3 je v rámci Telly součástí balíčku Sport a balíčků Velký. Předplatné 19 sportovních kanálů přijde na 250 korun a objednat lze jednoduše on-line na stránkách https://telly.cz/sport/.

Telly v souvislosti s finálovým duelem připravila atraktivní soutěž nejenom pro fotbalové fanoušky. Stačí zakoupit jakýkoliv Sport online balíček a vyplnit soutěžní kvíz. Celkem 10 výherců získá Předplacenou kartu Sport online na celý rok v hodnotě 3 000 korun. Další informace jsou k dispozici na stránce https://telly.cz/finale-lm.

Ze statistik televizního operátora Telly vyplývá, že zápasy fotbalové Ligy mistrů mají mimořádně vysokou sledovanost. Podle ředitele marketingu Telly Jana Schöppela většina diváků letos od osmifinále sledovala kompletně celé zápasy, často i včetně předzápasového studia.