Michal Hrdlička v talkshow Česká ulička vyzpovídal kritika poměrů v českém fotbale Ladislava Vízka

24. 5. 2017

Michal Hrdlička v talkshow Česká ulička vyzpovídal kritika poměrů v českém fotbale Ladislava Vízka Druhým hostem sportovního komentátora Michala Hrdličky, který ve spolupráci s DIGI TV připravuje talkshow Česká ulička, byl Ladislav Vízek. Bývalý reprezentant a známý kritik poměrů v českém fotbale si nebere servítky a kritizuje situaci na fotbalovém svazu, která nedávno vyvrcholila zatčením jejího předsedy Miroslava Pelty. Zároveň přiznává, že nemá ambice se aktivně do dění ve fotbale zapojit. Michalu Hrdličkovi otevřeně odpovídá na otázky životosprávy, porovnává dobu, kdy on hrál fotbal, s tou dnešní a vzpomíná i na účast v populární soutěži Star Dance, kdy byl podle svých slov jediným účastníkem, který v průběhu soutěže přibral.

Druhým hostem sportovního komentátora Michala Hrdličky, který ve spolupráci s DIGI TV připravuje talkshow Česká ulička, byl Ladislav Vízek. Bývalý reprezentant a známý kritik poměrů v českém fotbale si nebere servítky a kritizuje situaci na fotbalovém svazu, která nedávno vyvrcholila zatčením jejího předsedy Miroslava Pelty. Zároveň přiznává, že nemá ambice se aktivně do dění ve fotbale zapojit. Michalu Hrdličkovi otevřeně odpovídá na otázky životosprávy, porovnává dobu, kdy on hrál fotbal, s tou dnešní a vzpomíná i na účast v populární soutěži Star Dance, kdy byl podle svých slov jediným účastníkem, který v průběhu soutěže přibral.

„Ladislav Vízek má o dění v českém fotbale velký přehled a jeho názory jsou dlouhodobě ostré. Jak sám přiznává, už za ně stanul i před soudem. Jsem rád, že přijal mé pozvání a diváci České uličky díky němu mohou nahlédnout do zákulisí českého fotbalu. Lépe například pochopí, proč další bývalý reprezentant Ivan Hašek vzdal své působení v čele fotbalového svazu a proč se v českém fotbalu více neangažuje generace bývalých vynikajících fotbalistů, která uspěla na fotbalovém Euru v roce 1996,“ říká Michal Hrdlička, který přiměl svého hosta také k porovnání financí ve fotbale v jeho éře a dnes. Přestože na rozdíl od svého zetě Vladimíra Šmicra, který si fotbalem vydělal na pětihvězdičkové hotely, má Ladislav Vízek pouze restauraci Kozlovna, nestěžuje si. „Kdyby byli všichni jako já, třeba i Míra Pelta, nemusel dneska sedět v chládku, kde mu není dobře. Když mají lidi hodně a chtěli by ještě víc, je to špatně,“ vrací se Ladislav Vízek v jedné z odpovědí k aktuální kauze.

Nový projekt Česká ulička Michala Hrdličky umístila DIGI TV na webové stránky digisupersport.cz a spolu se zahájením talkshow byla spuštěna i stránka na Facebooku. . „Michal Hrdlička v talkshow prokazuje své kvality. Rozhovory jsou živé, diváci se u nich dozví řadu nových informací a ocení také, s jakou lehkostí a přirozeností dokáže přimět své hosty k odpovědím na otázky osobnější povahy,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ. Na stránkách digisupersport.cz najdou návštěvníci kromě talk show Michala Hrdličky také aktuální informace z fotbalové anglické Premier League, španělské La Ligy či z tenisových turnajů ATP, které DIGI TV v České republice exkluzivně vysílá. Nechybí ani kompletní program sportovních kanálů DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD.

Pořad Česká ulička Michala Hrdličky má pevnou skladbu, natáčí se s frekvencí dvakrát do měsíce na terase administrativního centra Florentinum v centru Prahy. Hosty známého moderátora jsou osobnosti z českého sportovního života, které se kromě dění v zákulisí zároveň nezdráhají odpovídat na otázky osobnější povahy. V premiérovém díle například hokejista Radek Smoleňák kromě sportu hovořil také o vyhlášených letních akcích hokejistů na Máchově jezeře, Ladislav Vízek zase zavzpomínal na to, jak se spoluhráči po zápasech chodili na vínečko do Odry v pražských Bohnicích, nebo jak mu, ještě jako hráči, v Německu nabízeli emigraci.