Naslibovali ti super fotbal a tohle je všechno, co dávají?

14. 6. 2016

Satelitní operátor DIGI CZ, provozovatel Nové DIGI TV, startuje marketingovou kampaň „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“ Kampaní oslovuje všechny fanoušky fotbalu, kteří chtějí v nové sezóně vidět nejlepší fotbalové soutěže vysílané exkluzivně už jen na Nové DIGI TV. Konkrétně jde o anglickou Premier League, španělskou La Ligu a také o atraktivní 2. anglickou […]

Satelitní operátor DIGI CZ, provozovatel Nové DIGI TV, startuje marketingovou kampaň „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“ Kampaní oslovuje všechny fanoušky fotbalu, kteří chtějí v nové sezóně vidět nejlepší fotbalové soutěže vysílané exkluzivně už jen na Nové DIGI TV. Konkrétně jde o anglickou Premier League, španělskou La Ligu a také o atraktivní 2. anglickou ligu Sky Bet Championship. DIGI CZ získala vysílací práva k těmto soutěžím na několik následujících let pro ČR i Slovensko.

Od začátku nové sezóny, která startuje již v polovině srpna, uvidí fanoušci na obrazovkách Nové DIGI TV nejprestižnější ligové soutěže světa s nejsilnějšími kluby a nejlepšími fotbalisty planety. Už teď mají fanoušci jistotu následujících tří sezon pro Premier League a nejméně dvou pro La Ligu. Nová DIGI TV si zajistila exkluzivní práva i na tři následující sezony na zápasy Sky Bet Championship. Více informací pro zájemce na www.superfotbaldigitv.cz .

Součástí kampaně „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“, kterou provází webová stránka www.superfotbaldigitv.cz , je také akční cenová nabídka programového balíčku SPORT Nové DIGI TV, s exkluzivními fotbalovými a dalšími sportovními soutěžemi. Balíček SPORT spolu se ZÁKLADNÍM balíčkem obsahuje 80 kanálů, z toho 17 sportovních, a včetně pronájmu set-top boxu pro příjem satelitního signálu stojí v rámci nynější cenové akce 497 Kč měsíčně. (ZÁKLADNÍ balíček 299 Kč + balíček SPORT za akční cenu 149 Kč + set-top box 49 Kč, celkem 497 Kč). Akce je časově omezená a platí pouze do 15. července 2016. V případě objednání Nové DIGI TV spolu s DSL pevným internetem zákazník získá satelitní televizi s exkluzivním sportovním obsahem a celkem 80 televizními kanály se slevou 200 Kč, tedy za pouhých 297 Kč měsíčně. Stávající zákazníci Nové DIGI TV, kteří balíček SPORT dosud nemají, si jej můžou v rámci této kampaně pořídit za 149 Kč měsíčně. Službu i sportovní balíček lze jednoduše objednat na webové stránce www.superfotbaldigitv.cz

Vedle exkluzivního fotbalového a sportovního obsahu, který jiné televize v ČR nemohou nabízet, lze na Nové DIGI TV sledovat i další fotbalové soutěže a sportovní události. Pokud jde o neexkluzivní sportovní nabídku, platí, že všechny sporty, které má konkurence v základní nabídce, má DIGI TV v základní nabídce také a tedy bez jakéhokoliv příplatku. Fanoušci tak uvidí přenosy z mistrovství Evropy, vybraná utkání Ligy mistrů včetně finále, vybraná utkání Evropské ligy, ale také například zápasy německé Bundesligy, české Synot ligy, ale i francouzské a italské fotbalové ligy. Na své si přijdou i fanoušci dalších sportů, kterým Nová DIGI TV již v ZÁKLADNÍM balíčku nabízí kanály s pestrým sportovním programem, který pokrývá většinu nejdůležitějších sportovních událostí.

Marketingová kampaň „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“ začíná 14. června 2016 a bude probíhat především na internetu. Základem kampaně jsou dva 30ti vteřinové videospoty s fanoušky, kteří sledují fotbal doma nebo na stadionu, doprovázené bannerovou kampaní na sportovních serverech. Vše doplní komunikace na webu, Facebooku a dalších sociálních sítích.