Nat Geo Wild vás zve do hlubin moří a oceánů

24. 8. 2015

NGC vás zve k televizním obrazovkám, protože již tuto neděli začíná na Nat Geo Wild cyklus dokumentů Žraločí festival, který můžete sledovat až do pátku 28. srpna. Nejobávanější a nejvíce nepochopený predátor moří a oceánů se vám představí ve zcela novém světle a stereotypy, které o něm panují, vezmou za své. Cyklus zahájí dokument Nejpodivnější živočichové […]

NGC vás zve k televizním obrazovkám, protože již tuto neděli začíná na Nat Geo Wild cyklus dokumentů Žraločí festival, který můžete sledovat až do pátku 28. srpna. Nejobávanější a nejvíce nepochopený predátor moří a oceánů se vám představí ve zcela novém světle a stereotypy, které o něm panují, vezmou za své.

Cyklus zahájí dokument Nejpodivnější živočichové světa: žraloci, ve kterém se vám představí jeden z nejpodivnějších tvorů světa, jenž žil na Zemi dávno před dinosaury. V pořadu Spojení žraloci američtí se seznámíte se širokou řadou těchto vodních predátorů z pobřežních vod USA. Odborníci ze seriálu Když žraloci útočí budou pátrat po příčinách nárůstu útoků žraloků na člověka u amerického pobřeží.

V dokumentu Žraločí tažení se budete moci zúčastnit během migrace sardinek u divokého afrického pobřeží nejzuřivější hostiny na světě. Více naleznete zde.