NEJNOVĚJŠÍ SVĚTOVÁ PREMIÉRA NA AMC: INTO THE BADLANDS už 16. listopadu

12. 11. 2015

Stovky let v budoucnosti, ve světě beze zbraní, se boj stává uměním. Jenže kdo bude tím, kdo přežije? Into the Badlands je seriál o bojovém umění, který boří hranice svého filmového žánru, inspirovaný klasickým čínským příběhem „Putování na západ”. Děj seriálu Into the Badlands se odehrává v zemi ovládané feudálními barony, kde se velký bojovník […]

Stovky let v budoucnosti, ve světě beze zbraní, se boj stává uměním. Jenže kdo bude tím, kdo přežije? Into the Badlands je seriál o bojovém umění, který boří hranice svého filmového žánru, inspirovaný klasickým čínským příběhem „Putování na západ”.

Děj seriálu Into the Badlands se odehrává v zemi ovládané feudálními barony, kde se velký bojovník a mladý chlapec společně vydávají na cestu napříč nebezpečnou zemí, aby nalezli osvícení.

Premiéra: 16. listopadu 2015, ve 4:00 – současně s premiérou v USA a poté ve 22:00;

Další díly budou vysílány: každé pondělí ve stejný čas

 Into the Badlands pod lupou:

 Děj se odehrává o několik století později, v budoucnosti, kdy lidstvo téměř vyhynulo a státní útvary se zhroutily po několika přírodních i člověkem způsobených katastrof. Vytvořila se feudální společnost a k moci a bohatství se dostali ti nejsilnější a nejkrutější. Jsme v zemi, která se nazývá „Badlands“ a je rozdělená mezi sedm soupeřících baronů, kteří ovládají zdroje surovin potřebných k běžnému životu a nadvládu si udržují pomocí vojsk, známých pod názvem Clippers. Příslušníci těchto vojsk požívají výhod, o kterých si běžní lidé mohou nechat zdát, a službě baronům jsou ochotní obětovat svůj život. Jen pár z nich se dožije 30 let, ale Sunny (Daniel Wu) není žádný obyčejný Clipper. Sunny je dokonale zběhlý v bojových uměních a rychle postupuje vzhůru, až se stane Quinnovým (Marton Csokas) hlavním Clipperem a nejdůvěrnějším rádcem. 

Po celá desetiletí byl Quinn nejmocnějším baronem v Badlands. Nyní však nejnovější baronka Widow (Emily Beecham) začíná podnikat odvážné útoky na Quinnova vozidla a zkouší jeho chuť do boje. Při jednom takovém útoku se Sunny seznámí s M.K. (Aramis Knight), chlapcem, který smrtící útok přežije. Sunny brzy pochopí, že chlapec skrývá temné tajemství a že na jeho hlavu byla vypsána tučná odměna. Widow pokračuje v útocích na Quinna a osudy ledově klidného zabijáka a prudkého mladíka se začínají proplétat. V průběhu svého vztahu učitele a žáka objeví každý z nich své pravé poslání a společně se vydají na cestu, která může změnit život obyvatel země Badlands z chaosu v osvícení.

V seriálu „Into the Badlands“ hraje Daniel Wu (Tai Chi Zero) v roli Sunnyho; Marton Csokas (Pán prstenů: Návrat krále) jako Quinn; Aramis Knight (Temný rytíř povstal) jako M.K.; Oliver Stark („Luther“) jako Ryder; Emily Beecham (28 týdnů poté) jako Widow; Orla Brady („Dr. Who“, „Hranice nemožného“) jako Lydia; Sarah Bolger („Once Upon a Time,“ „Tudorovci“) jako Jade; Ally Ioannides („Famílie“) jako Tilda; a Madeleine Mantock (Na hraně zítřka) jako Veil. Na šestidílné sérii se za AMC Studios podíleli producenti / moderátoři / scénáristé Alfred Gough a Miles Millar (Tenkrát na východě, „Smallville“), a výkonní producenti nominovaní na Oscara® Stacey Sher a Michael Shamberg (Pulp Fiction, Contagion), režisér David Dobkin (Nesvatbovi, Shanghai Nights), režisér bojových scén Stephen Fung (Tai Chi Zero, Zuřivost v krvi) a Daniel Wu (Tai Chi Zero).