Neskrýváme zhola nic. No vážně!

9. 3. 2021

V nové kampani jsme se rozhodli ukázat všechny karty. Není nic, co by zůstalo zahaleno tajemstvím. S jarní nabídkou přichází výhody pro nové zákazníky, kteří dostanou 3 měsíce sledování naplno a powerbanku jako dárek. Ochuzeni nezůstanou ani stávající zákazníci, pro které spustíme věrnostní program plný odměn.

Neskrýváme zhola nic. No vážně!

Porozumět smlouvám poskytovatelů někdy není jednoduché. Otevřenost, férovost a srozumitelnost však patří k základním principům naší komunikace. Využívat výhody sledování s Telly mohou úplně všichni. Nezáleží na tom, jestli už zákazníkem jste, nebo svůj první TV balíček teprve zvažujete. Dárky, slevy, a hlavně transparentní přístup čekají na každého bez rozdílu.

„Zákazníky nevážeme, ale ceníme si věrnosti. Naše smlouvy jsou bez vázanosti a noví zákazníci si můžou vyzkoušet Telly až na 4 týdny zdarma. Na podpoře máme skvělé lidi, kteří každému vše lidsky a srozumitelně vysvětlí,“ říká Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii a content.

Nalaďte si telku, která hraje fér

Hrát fér jde nejlépe s někým, kdo s vámi jedná otevřeně a nic neskrývá. Smlouvy se závazkem nebo „baťovské ceny“ patří ke staromódním marketingovým praktikám, které v komunikaci se zákazníky nepoužíváme.

Výhody pro nové zákazníky

Na všechny nové zákazníky čeká řada výhod. Nerozhodní zákazníci si mohou Telly bezplatně až na 4 týdny vyzkoušet. Na ty, kteří se pro Telly rozhodnou, čekají 3 měsíce sledování rozšířené nabídky Telly bez ohledu na zakoupený balíček a k tomu powerbanka a ponožky jako dárek. Navíc budou moci čerpat i výhody nově spuštěného Telly klubu. Samozřejmostí jsou pak smlouvy bez vázanosti a bez skrytých podmínek.

Telly klub a výhody pro stávající zákazníky

Pro stávající zákazníky jsme přichystali nový věrnostní program, Telly klub, který spustíme 1. 4. 2021 k ročnímu výročí změny názvu z DIGI. Členem Telly klubu se automaticky stane každý zákazník, který využívá jeden z Telly balíčků Malý, Střední, Velký nebo Sport. Pokud stále ještě využíváte původní DIGI nabídku, máte nyní jedinečnou šanci přejít na některý z Telly balíčků.

„Přejít z balíčků DIGI na Telly se rozhodně vyplatí, protože těmto zákazníkům se otevře možnost využívat výhody Telly klubu a k tomu od nás dostanou dárek – powerbanku a veselé ponožky,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Mezi výhody Telly klubu budou patřit možnosti slev na předplatné, dárkové kolekce merchandisingu a řada dalších výhod u Telly partnerů. „Konkrétní výhody a odměny za věrnost budeme postupně zveřejňovat,“ říká Schöppel.

Novou kampaní jsme chtěli upozornit na fakt, že je normální mít poskytovatele, kterému rozumíte, který před vámi nic neskrývá, a je také normální získávat za svou věrnost odměny. Naše zákazníky se snažíme neustále překvapovat a bavit,“ doplňuje Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Jako zákazníci Telly máte k dispozici až 130 programů, z toho 79 v HD, a můžete Telly sledovat na 4 různých zařízeních. Nabízíme příjem televizního signálu prostřednictvím satelitu nebo přes internetové připojení. Internetovou Telly naladíte s využitím set-top boxu Arris na každém televizoru. Kromě toho lze televizi Telly sledovat v aplikacích pro chytré televizory Samsung, LG, Android TV, dále na Apple TV, Xboxu, Chromecastu nebo na Android set-top boxech. Sledovat můžete i prostřednictvím webového prohlížeče (Chrome, Firefox, Edge, Opera a dalších) a na mobilech a tabletech Android, iOS, iPadOS a Windows 10. Internetovou Telly lze sledovat ve vysokém rozlišení i v místech se slabším internetem, protože k HD obrazové kvalitě postačuje i nízká rychlost připojení již od 3,5 Mbps.