Nová DIGI končí spolupráci s externími dealery, spolehne se na vlastní síť techniků a prodejců

21. 9. 2015

Český satelitní operátor DIGI TV končí spolupráci s externími techniky a dealery. Spolu se startem Nové DIGI TV, který je plánovaný k 1. 10. 2015, bude společnost zajišťovat technický servis, montážní práce, migraci na Novou DIGI a další služby zákazníkům prostřednictvím vlastních techniků a prodejců, kteří budou i zaměstnanci společnosti. „Chceme pro naše zákazníky co nejlepší službu […]

Český satelitní operátor DIGI TV končí spolupráci s externími techniky a dealery. Spolu se startem Nové DIGI TV, který je plánovaný k 1. 10. 2015, bude společnost zajišťovat technický servis, montážní práce, migraci na Novou DIGI a další služby zákazníkům prostřednictvím vlastních techniků a prodejců, kteří budou i zaměstnanci společnosti.

„Chceme pro naše zákazníky co nejlepší službu a kvalitu včetně technického zabezpečení“, říká Pavel Ondra, jednatel DIGI Czech Republic.  „Ověřili jsme si, že nejlépe dokážeme požadovanou službu zákazníkům zajistit prostřednictvím vlastních techniků a obchodních zástupců, které také můžeme nejlépe kontrolovat. V minulosti jsme museli opakovaně řešit nekvalitní služby i nekorektní chování některých našich externích spolupracovníků vůči našim zákazníkům,“ dodal Pavel Ondra. Zákazníci si mohou veškeré služby techniků objednat prostřednictvím zákaznické linky nebo na webových stránkách společnosti.

Při migracích zákazníků na Novou DIGI je domluvena spolupráce se společností Slovak Telekom o využití jejich interních techniků. Prodej služby DIGI TV bude zajišťován prostřednictvím vlastní obchodní sítě postavené na kmenových technicích-prodejcích. Další cestou, kterou Nová DIGI chce oslovovat nové zákazníky, je internet a intenzivní on-line komunikace.

O DIGI TV

DIGI TV je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působil od roku 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. V dubnu letošního roku DIGI TV koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI TV si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a atraktivními programy. DIGI TV je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu jsou odváděny v ČR.