Nová dohoda s českým fanklubem FC Barcelona

4. 11. 2016

Společnost DIGI CZ se domluvila na vzájemné spolupráci s českým fanklubem populárního španělského velkoklubu FC Barcelona. Díky vysílání fotbalové La Ligy na kanálech DIGI Sport má dohodnutá vzájemná podpora velký potenciál. Webové stránky FCBarcelona.cz byly založeny v roce 2003, od roku 2010 oficiálně existuje český fanklub katalánského fotbalového klubu. Je do něj registrováno 600 příznivců, […]

Společnost DIGI CZ se domluvila na vzájemné spolupráci s českým fanklubem populárního španělského velkoklubu FC Barcelona. Díky vysílání fotbalové La Ligy na kanálech DIGI Sport má dohodnutá vzájemná podpora velký potenciál.

Webové stránky FCBarcelona.cz byly založeny v roce 2003, od roku 2010 oficiálně existuje český fanklub katalánského fotbalového klubu. Je do něj registrováno 600 příznivců, z toho téměř polovina z nich jsou aktivní členové. Internetovou prezentaci však sleduje řádově více fotbalových fanoušků, než je oficiálně zaregistrovaný počet.

Denně shlédne stránky v průměru 4 tisíc lidí. Vrcholem sezony jsou zápasy Barcelony s Realem Madrid, kdy stránky navštíví až 12 tisíc fotbalových příznivců za den. Průměrná měsíční návštěvnost dosahuje 200 tisíc. Zajímavý potenciál mají i facebookové stránky fanklubu, které mají přes deset a půl tisíce fanoušků.

DIGI CZ a český fanklub FC Barcelona se dohodly na spolupráci, která probíhá na webech i sociálních sítích. Spolupráce má podpořit šíření kvalitní fotbalové podívané mezi fanoušky a také podpořit činnost fanklubu FC Barcelona a redakce jeho webu www.fcbarcelona.cz.