Zvažujete  odchod od Telly?

Zvažujete odchod od Telly?

To nás mrzí! Ale zkusme společně najít ještě řešení, které vám bude lépe vyhovovat.

Výhody, o které přijdete

Prokazatelně nejlepší TV
Nabídka programů, počet zařízení, funkce, cena nebo kvalita podpory. Telly získala z tisíců recenzí 4,7 z 5 hvězdiček a je vítězem v Czech Contact Center Award. Podívejte se, jak si Telly vede v porovnání internetových televizí.

Stabilní obraz v HD
S Telly můžete sledovat až 91 programů v HD kvalitě. Bez výpadků a bez sekání! Až 95 % našich zákazníků si vychutnává špičkový obraz každý den.

Programy podle chuti
Sledujte vše, co na TV milujete! Zápasy Ligy mistrů, UFC či Oktagon nebo dokumenty z National Geographic. Vaše oblíbené programy můžete sledovat až na 6 zařízeních (2 v ceně balíčku).

Odměny bez závazků
S Telly máte nulové závazky! O to více vás odměňujeme za věrnost. Noví zákazníci si užívají odměny a soutěže a ti stávající čerpají benefity z věrnostního programu.

Více služeb se slevou
Používáte v rodině televizi, internet nebo také volání? Zkombinujte si s Telly služby, které potřebujete, a snižte své výdaje díky výhodným slevám.

Vydělávejte s Telly
Začněte s Telly vydělávat! Zaregistrujte se jako Telly ambassador(ka) a získejte finanční odměnu až 1000 Kč za každého přivedeného zákazníka – třeba vašeho bratrance, kamarádku, spolužáka nebo kolegyni.

Časté dotazy

Jak mohu vypovědět smlouvu s Telly?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus luctus egestas leo. Morbi scelerisque luctus velit. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Integer lacinia. Praesent dapibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Fusce consectetuer risus a nunc. Etiam quis quam. Suspendisse nisl. Nulla accumsan, elit sit amet varius semper, nulla mauris mollis quam, tempor suscipit diam nulla vel leo. Sed convallis magna eu sem. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat.

Jak mohu odstoupit do 14 dnů od smlouvy s Telly?
Jaká je výpovědní lhůta pro ukončení smlouvy s Telly?
Jak mohu ukončit smlouvu s Telly z důvodu úmrtí?
Kam mám vrátit zařízení po ukončení smlouvy?
Jaké jsou výhody internetové televize Telly oproti jiným druhům televize?
Jak mohu změnit službu bez zrušení smlouvy?
Jak mohu zkombinovat služby bez zrušení smlouvy?
Jak dlouho trvá, než bude zpracován můj dotaz poslaný e-mailem?
Jak mohu změnit e-mail, telefon nebo adresu u své smlouvy?
Jak mohu změnit způsob úhrady fakturace u Telly?
Jakým způsobem mohu hradit platby za služby Telly?
Jak mohu změnit údaje ve smlouvě?

Vrátit se k nám můžete kdykoliv.

Formulář pro žádost na odvolání výpovědi