Odstartovala nová řada seriálu Kukačky

2. 2. 2023

Oblíbený rodinný seriál České televize Kukačky se vrátil s novou sérií na obrazovky. Scénáře se opět chopil Jan Coufal a natáčení probíhalo znovu pod taktovkou režiséra Bisera Arichteva. Zatímco v první řadě bylo ústředním tématem rodičovství. V nových třinácti epizodách se můžeme těšit na zápletku v podobě společného soužití dvou rodin, se kterými jsme se seznámili v úvodní sérii. Rodiny a […]

Odstartovala nová řada seriálu Kukačky

Oblíbený rodinný seriál České televize Kukačky se vrátil s novou sérií na obrazovky. Scénáře se opět chopil Jan Coufal a natáčení probíhalo znovu pod taktovkou režiséra Bisera Arichteva. Zatímco v první řadě bylo ústředním tématem rodičovství. V nových třinácti epizodách se můžeme těšit na zápletku v podobě společného soužití dvou rodin, se kterými jsme se seznámili v úvodní sérii.

Rodiny a Kadlecovi a Holcovi se vrací zpět s novými životními příběhy. V seriálu se objeví až na jednu výjimku všichni protagonisté z první řady Kukaček. Tou výjimkou je Jitka Čvančarová, která byla kvůli zranění nucena z natáčení odstoupit. V její roli jí nahradila jiná mladá a talentovaná herečka Eva Hacurová. Jinak se obsazení prakticky nezměnilo. V hlavních rolích tak znovu uvidíme Marka Adamczyka, Viktora Sekaninu, Sabinu Remundovou nebo Davida Novotného.

Samotný děj nás tentokrát přivede do situace, kdy obě zmíněné rodiny dojdou k závěru, že nejlepší pro všechny členy bude se společně sestěhovat. Taková věc však přináší řadu úskalí, která plnohodnotně naplní všech třináct dílů nové řady. Každá rodina má totiž svoje zvyky, funguje na odlišných principech a v neposlední řadě zde hrají specifické neduhy jednotlivých postav. Připravit se tak musíme  na to, že ne vždy bude vše zalité sluncem a zmíněné soužití s sebou nese řadu problémů, s nimiž se hrdinové budou muset nejrůznějšími způsoby popasovat.

To jak se příběh bude vyvíjet, zatím vědí pouze samotní autoři seriálu. Jedno je však jisté, jedná se o závěrečnou sérii, což již avizoval scénárista Jan Coufal. Třináctá epizoda, tak definitivně uzavře tuto poutavou rodinnou ságu. Nová řada odstartovala 20. ledna na televizních obrazovkách a byla v daném čase nejsledovanějším pořadem mezi českými diváky a zaznamenala mimo jiné i skvělé ohlasy. I proto by vám další díly neměly uniknout. Kukačky sledujte každý pátek ve 20:10 na ČT 1.