Podpora

Satelitní televize

Kategorie

Aktualizace software STB Kaon HD

Vážení zákazníci,

díky výsledkům monitoringu vašich podnětů jsme mohli připravit úpravu nastavení zařízení Kaon HD tak, aby pro vás bylo užívání našich služeb příjemnější. K aktualizaci software Kaon HD tak dojde od 18. 9. 2015 .  Aktualizaci potvrďte tlačítkem OK a po jejím doběhnutí prosím proveďte tovární nastavení, jehož postup naleznete ZDE . Pokud u Vámi využívaného zařízení aktualizace ještě neproběhla, buďte prosím trpěliví. Jistě se tak stane v následujících dnech

A na jaké změny se můžete těšit?

1. Zkrácení doby zapnutí STB při stand-by režimu
Zkrátili jsme dobu aktivace STB.

2. Možnost deaktivace automatického vypnutí zařízení do stand-by režimu
STB se již nemusí vypínat po 2-3 hodinách nečinnosti do režimu stand-by. Tuto funkci nyní můžete vypnout v „Menu > Nastavení systému > Automatické vypnutí“ a zvolením možnosti „Vyp.“.

3. Možnost Timeshift na Flash disk (USB)
Služba Timeshift vám umožňuje zastavit a přetočit právě sledovaný program, díky čemuž vám již neunikne ani vteřina oblíbeného pořadu. Doposud jste tuto možnost mohli využívat při připojení externího pevného disku, nově můžete použít i Flash disk. Přesto stále doporučujeme preferenci pevného disku, neboť Flash disky nejsou nastaveny na takovýto typ zápisu dat a po nějaké době může dojít k jeho nenávratnému poškození, za což bohužel DIGI CZ nemůže nést odpovědnost. V případě Vašeho rozhodnutí využít Doporučujeme minimálně Flash disk splňujíci standardy USB 2.0, s vyššími rychlostmi zápisu.

4. Nahrávky budou ukládány dle názvu pořadu
Dříve se nahrávky ukládaly pod názvy „Nahrávka 1″, „Nahrávka 2″ atd. Nyní se vám zobrazí přímo název nahraného pořadu, čímž získáte lepší přehled o svých nahrávkách.

5. Možnost přepnutí na jiný kanál v průběhu nahrávání
Nově můžete v době nahrávání programu přepnout na jiný kanál, v rámci téhož transpondéru. Přehled o kanálech, které můžete v době nahrávání využít, naleznete v Programovém průvodci stisknutím tlačítka Guide. Bíle uvedené kanály jsou dostupné.

Věříme, že budete s novinkami spokojeni a přejeme vám spoustu příjemných chvil při sledování Digi TV.