Podpora

Satelitní televize

Kategorie

AKTUALIZACE ZRUŠENA: Aktualizace set-top boxu Kaon pro satelitní DIGI TV v noci z 9. na 10. 10. 2017

Vážení zákazníci, aktualizace set-top boxu Kaon se z technických důvodů na straně poskytovatele neuskutečnila. Aktualizace proběhne v náhradním termínu, o kterém Vás budeme včas informovat.

V noci z pondělí 9. října na úterý 10. října se zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří využívají set-top box Kaon, spustí jeho automatická aktualizace. U všech set-top boxů v pohotovostním stand-by režimu, proběhne aktualizace v čase kolem třetí hodiny ranní automaticky, aniž by ji zákazníci zaznamenali.

Aktualizaci nebude možné zastavit, případně ji odložit na později. Pokud k ní v uvedeném termínu nedojde, uskuteční se kdykoli později, stačí, když zákazníci po zapnutí set-top boxu naladí některý z kanálů ČT1 HD, Prima HD, Nova HD, či TV Šlágr, tedy kterýkoli kanál na pozici ST TP1 – 12053 MHz, Horizontal, 3/4, 30000.

V případě, že se v souvislosti s aktualizací vyskytnou jakékoli problémy, bude dostačující uvést set-top box do továrního nastavení telly.cz/restart. Pokud ani tento postup nepomůže, kontaktujte naše zákaznické centrum.

* Opravena funkcionalita rodičovského zámku.
* Přidaná zkratka, tlačítko pro rychlý přístup ke zvukové stopě pro nevidomé. Po stisknutí červeného tlačítka na ovladači sde zapne stopa s komentářem pro nevidomé, pokud je dostupná.
* Během rychlého přepínání programů se zobrazí info bannery daného programu.
* Upravena notifikace na programech, které nejsou součástí předplaceného balíčku. Divákům se nyní zobrazuje informace ve kterém balíčku se daný kanál nachází.