Podpora

Satelitní televize

Kategorie

Nová DIGI TV zahajuje vysílání JOJ Cinema v HD rozlišení

Od října minulého roku mohou diváci na satelitní Nové DIGI TV sledovat oblíbený filmový kanál JOJ Cinema z nabídky slovenské skupiny JOJ, který po celý den vysílá kvalitní filmy a seriály nepřerušované reklamou. Satelitní Nová DIGI TV tento oblíbený kanál začíná od 1. února 2017 vysílat v HD rozlišení. Ze sta programů, jež v rámci MAXI balíčku satelitní Nová DIGI TV nabízí, jich bude již 21 v HD rozlišení a tento trend bude i nadále pokračovat.

„Vyšli jsme vstříc našim zákazníkům. Kanál JOJ Cinema je hodně oblíbený a sledovaný. Zvýšením kvality vysílání zatraktivníme divákům zážitek ze sledování oblíbených filmů či seriálů. V letošním roce se mohou těšit například na tituly jako Nemilosrdní (Antigang), Valerian, Hybná síla (Momentum), Deepwater Horizon, či Kurýr: Restart,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ. Kanál JOJ Cinema je zákazníkům Nové DIGI CZ dostupný už v programovém balíčku EXTRA a samozřejmě v kompletní MAXI balíčku.

Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. HD kanál uvidí na stejné pozici, kde dosud sledovali verzi s nižším rozlišením. Uživatelé CA modulů musí provést naladění kanálů ručně zadáním následujících parametrů:

12380 MHz, Vertical, 30000, 3/4, DVB-S2 8PSK.

Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů Nové DIGI TV je k dispozici na www.telly.cz/technicke-parametry-kanalu.