Podpora

Internetová televize

Kategorie

DIGI TV přes internet rozšiřuje programovou nabídku o oblíbený CS film

Zákazníci DIGI TV přes internet si od čtvrtka 4. ledna nově naladí filmový kanál CS film. Oblíbený televizní kanál vysílá výhradně české a slovenské filmy nepřerušované reklamou. DIGI TV kanál zařadila pro velký zájem zákazníků, který potvrdil i v listopadu uskutečněný průzkum mezi uživateli satelitní DIGI TV. Kanál CS film je součástí balíčku EXTRA, ale do konce března bude volně dostupný pro všechny zákazníky. 

CS film je každý den podle pevně daného vysílacího času rozdělený na tři tematické kanály. Od šesté hodiny ranní do poledne vysílá pod hlavičkou CS Mini oblíbené dětské pořady. Po dvanácté hodině se přemění na CS film, který se zaměřuje výhradně české a slovenské filmy nepřerušované reklamou, a po půlnoci se přepne na Horor film, jenž až do šesté hodiny ráno vysílá horory.

Dále došlo k přesunu filmového kanálu JOJ Cinema do ZÁKLADNÍHO balíčku. Do balíčku EXTRA se naopak přesune kanál Film+.

Všechny uvedené změny se uskutečnily po půlnoci 4. ledna a měly by se většině zákazníků projevit automaticky. Pokud se nestalo, stačí set-top box pro televizi přes internet vytáhnout z elektrického zdroje, několik vteřin počkat a opět zapojit.