Podpora

Internetová televize

Kategorie

Telly instaluje zákazníkům nové uživatelské rozhraní do set-top boxů Arris

Televizní operátor Telly připravil nové uživatelské rozhraní set-top boxů pro internetovou televizi Telly. Aktualizovanou aplikaci s novou grafikou a novými funkcemi bude operátor postupně „na dálku“ instalovat všem svým zákazníkům, kteří využívají set-top box Arris VIP 1113 nebo Arris VIP 4205. První instalace proběhnou v Ústeckém kraji a budou pokračovat v dalších regionech. Zákazníci, kterých se aktualizace týká, budou vždy před jejím provedením informováni emailem.

Nové uživatelské rozhraní se zákazníkům změní automaticky. Samotná instalace potrvá jen několik minut, následně se set-top box automaticky restartuje a po zapnutí již bude vidět nové uživatelské rozhraní. V případě, kdy má zákazník k jednomu učtu přihlášeno více set-top boxů Arris, aktualizují se mu všechny současně. Pokud by došlo k jakýmkoliv potížím s novou instalací, doporučujeme zákazníkům set-top box restartovat (vytáhnout z elektrické sítě, počkat 10 vteřin a zapojit zpět).

Všechny připomínky a postřehy, stejně jako případné nesnáze s novým uživatelským rozhraním, mohou zákazníci zasílat na emailovou adresu [email protected].

Nové uživatelské rozhraní prošlo před ostrým nasazením rozsáhlým testováním mezi zákazníky Telly. Do testování se zapojilo na 1000 zákazníků a jejich hodnocení bylo velice pozitivní. Proto věříme, že s novým uživatelským rozhraním budou spokojeni všichni zákazníci, kteří ke sledování Telly set-top boxy Arris VIP 1113 a Arris VIP 4205 používají.

Aktualizace rozhraní s sebou přináší řadu novinek:

  • Nová intuitivní moderní grafika, stejná jako u aplikace Telly pro Android TV.
  • Zjednodušené a rychlé ovládání několika tlačítky.
  • Rozšířený programový průvodce.
  • Volba titulků a teletext pro vybrané kanály.
  • Společné nahrávky mezi zařízeními jednoho uživatele. Pořad, který si např. nahrajete na mobilní aplikaci nebo webovém prohlížeči budete mít nahraný i na set-top boxu a naopak.
  • Náhledy a možnost listování v dalších pořadech během přehrávání.

Telly postupně sjednocuje a inovuje všechny své aplikace. Vydala již výrazně inovované aplikace pro mobilní telefony Android a iOS, v průběhu dubna aktualizovala aplikaci pro webový portál. Nyní přichází na řadu rozhraní pro set-top boxy Arris a připravovaná aktualizace aplikace pro Samsung Smart TV, obě se stejným uživatelským prostředím jako má aktuální aplikace pro Android TV. Televize tak půjde ovládat jednoduše několika tlačítky.