Poslední Oktagon letošního roku uvidíte živě na Telly

28. 12. 2023

Turnaj ve smíšených bojových uměních organizace OKTAGON MMA se vrací do Prahy. S televizí Telly můžete být u toho a v šestihodinovém přenosu si vychutnat letošní poslední turnaj.

Poslední Oktagon letošního roku uvidíte živě na Telly

Přímý přenos turnaje s pořadovým číslem 51 začíná v pátek 29. prosince v 18:00 na kanálu Premier Sport 4. Mezi hlavní „taháky“ se řadí zápas o prozatimní titul ve střední váze a finále Tipsport Gamechanger, ve kterém na vítěze čeká odměna 300 000 euro.

Ve finále evropské MMA ligy o vítězství zabojuje srbský bojovník Bojan Veličković, který okusil hvězdnou UFC a má skore 24-12-2. Proti němu se postaví favorizovaný Andreas Michailidis (16-6-0).

O titul prozatímního šampiona střední váhy se po nečekaném zranění Patrika Kincla utká Vlasto Čepo, který má na svém kontě 12 ukončení před limitem a 11 výher v prvním kole. Soupeřem mu bude Piotr Wawrzyniak, šampion organizace Babilon MMA, který už čtyři roky nepocítil hořkost prohry.

Hodně zajímavý bude i zápas mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem. Terminátor nastoupí do svého posledního zápasu v největší české aréně. Ale je toho mnohem více: v šest hodin trvajícím turnaji se představí také Daniel Škvor a velezkušený německý zápasník Martin Zawada.

Balíček OKTAGON zakoupíte na stránce: https://telly.cz/oktagon/

HD kvalita a český komentář

Ke sledování celého turnaje stačí nejpozději do čtvrteční půlnoci zakoupit balíček Oktagon za zvýhodněnou cenu 320 korun, nebo v den konání za částku 400 korun. Při platbě přes platební bránu se přístup aktivuje během několika sekund. Živý přenos turnaje si diváci vychutnají v HD kvalitě a s českým komentářem.

OKTAGON MMA je jednou z největších evropských organizací pořádajících turnaje v bojových sportech v Česku, na Slovensku, v Německu a nově i ve Velké Británii. Turnaje Oktagon sledují miliony diváků v 64 zemích světa. Od letošního listopadu si všechny turnaje mohou na televizní obrazovce vychutnat i diváci Telly.