Představujeme výhody členství v novém věrnostním klubu

7. 4. 2021

Věrnost se vyplatí. A věrnost s Telly se vyplatí dvojnásob, protože náš nový Telly klub má odměny pro stálé zákazníky. Dárky jsou připraveny i pro ty, kteří přecházejí na Telly balíček z původní DIGI nabídky.

Představujeme výhody členství v novém věrnostním klubu

Jak Telly klub funguje

Výhody věrnostního programu můžete využívat s balíčkem Malý, Střední, Velký nebo Sport. Po celý rok neomezeně uplatníte slevu 20 % do Telly shopu a získáváte odměny u našich partnerů. K tomu na vás jednou ročně čeká dárek. Do Telly klubu se můžete zapojit, i když máte původní DIGI nabídku a přecházíte na některý z Telly balíčků – navíc jako dárek získáte powerbanku a ponožky.

„Spuštění Telly klubu jsme naplánovali na 1. 4. k prvním narozeninám, abychom odměnili první věrné zákazníky, kteří jsou s námi už rok a kterým jsme při rebrandingu věrnostní program slíbili. Nabídku odměn budeme postupně rozšiřovat a obměňovat,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Dárek každý rok

Za 365 dní s Telly si můžete ke stálým odměnám vybrat speciální výroční dárek navíc. Na výběr budete mít například dárkovou kolekci Telly, slevu na předplatné nebo možnost rozšířené nabídky programů. Konkrétní výhody naleznete ve své Telly zóně nebo na Telly.cz/klub.

 „Vydali jsme se cestou odměňování a transparentní komunikace. Než abychom zákazníky vázali smlouvou, dáváme jim každý rok dárek,“ doplňuje Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.