Premier League vrcholí, na Nové DIGI TV uvidíte bitvu Leicesteru a Manchesteru United

28. 4. 2016

Anglické fotbalová liga nabízí strhující hon za titulem, ke kterému má jen krůček nečekaný celek – Leicester City. Získá Leicester už v tomto kole svůj premiérový titul? Podívejte se na malý anglický zázrak na Nové DIGI TV. Přenosy z Premier League jsou nedílnou součástí programové nabídky Nové DIGI TV už několik let a i v nadcházejících sezonách tomu […]

Anglické fotbalová liga nabízí strhující hon za titulem, ke kterému má jen krůček nečekaný celek – Leicester City. Získá Leicester už v tomto kole svůj premiérový titul? Podívejte se na malý anglický zázrak na Nové DIGI TV.

Přenosy z Premier League jsou nedílnou součástí programové nabídky Nové DIGI TV už několik let a i v nadcházejících sezonách tomu nebude jinak. Premier League totiž nabízí špičkovou podívanou na vrcholový fotbal. Důkazem je i letošní ročník ligy s překvapivým lídrem v podobě Leicesteru City. Outsider, na kterého po minulém ročníku ligy nikdo nesázel, nyní okupuje čelo tabulky a teoretickou šanci připravit jej o titul už má jen Tottenham. Ten v minulém kole pouze remizoval, takže ligový triumf může Leicester slavit už tuto neděli. Do cesty se mu ale postaví Manchester United, který je po 35. kole na páté příčce. V neděli 1. května tedy diváci Nové DIGI TV možná uvidí oslavy nového šampiona Premier League.

Leicester v předchozím kole zničil Swansea 4:0 a za posledních devět kol nezakusil prohru, pouze dvakrát remizoval. To Manchester United v posledních devíti kolech utrpěl porážku hned třikrát. Leicester má nyní 76 bodů, Tottenham o sedm méně a Manchester City méně o dalších pět, stejně jako Arsenal. United jsou pátí s 59 body. Leicester má nakročeno k historickému úspěchu, proto bude chtít v neděli Manchester United na jeho hřišti porazit. Navíc lišky můžou červeným ďáblům vrátit porážku 3:1 z minulého roku. Jenže i United jde o hodně a rozhodně zápas nevypustí. Ještě stále totiž mají na dosah čtvrtou příčku, která znamená postup

do předkola Ligy mistrů. Bitva legendárního klubu a překvapujícího lídra ligy tak bude mít ten správný náboj. Zápas na Old Trafford začíná v neděli 1. května v 15.00 a jeho přímý přenos můžete sledovat na DIGI TV.

Premier League zůstane v nabídce Nové DIGI TV i v následujících sezonách. Kromě Premier League Nová DIGI TV vysílá i atraktivní zápasy dalších nejvyšších fotbalových soutěží hraných například ve Španělsku, Francii, Itálii, Německu či Skotsku. Fotbaloví fanoušci tak nepřijdou zkrátka ani v budoucnu.