Prima Comedy Central se mění na Paramount Network

Oblíbenou stanici Prima Comedy Central najdete v seznamu stanic jako Paramount Network. Součástí programu budou známé show a seriály a čerstvě také filmy. Novinkou je i přechod na HD německé televizní stanice Deutsche Welle zaměřené na světové zpravodajství.

Prima Comedy Central se mění na Paramount Network

Jistota zábavy na každý večer

Prima Comedy Central se 12. ledna 2021 na Paramount Network změní automaticky. Mezi pořady, které už dobře znáte, najdete nově i filmy. Pokračujte ve sledování geniální sondy do života jedné americké rodiny (Taková moderní rodinka), buďte svědky Tedovy cesty za hledáním vyvolené (Jak jsem poznal vaši matku) a pusťte si Spongeboba, který je pořád stejně vtipný, ať už na něj koukáte v 15, nebo ve 30 letech. Čeká na vás i premiérová řada stand-up show Comedy Club.

Světové zpravodajství v HD

Německá veřejnoprávní televize s historií, která sahá až do roku 1953, vysílá světové zpravodajství pro zahraniční diváky v celkem 30 jazycích. Nově tuto stanici na internetové televizi Telly naladíte ve vysokém rozlišení. Ve své programové nabídce má Telly v HD celkem 79 kanálů.