Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

David Attenborough: Mravenčí hora

David Attenborough: Mravenčí hora Logo ČSFD 89 %

Orig. název: Terra Mater: Die Superkolonie - Waldameisen ganz groß

Žánr: Dokumentární
Rok: 2017
Země původu: Rakousko, Velká Británie
Délka: 52 min

Vysoké hory švýcarské části Jury jsou dějištěm přírodního dramatu – epického příběhu dvou měst. Na povrchu se zdají skoro identická, ale během roku tato města zažijí dramaticky rozdílné osudy. Podobně jako v jiných městech se i zde tvoří společenská síť a dopravní infrastruktura, aby obyvatelé byli informovaní a nasycení, avšak na rozdíl od džunglí lidských velkoměst tato vytvořili a provozují mravenci. Příběh zní skoro jako středověká sága a David Attenborough bude naším průvodcem po tajemné říši mravenců a představí osazenstvo královen a dělníků, průzkumníků a vojáků a všechny jejich úžasné příběhy.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.