Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

David Attenborough: Mravenčí hora 89 %

Orig. název: Terra Mater: Die Superkolonie - Waldameisen ganz groß

Žánr: Dokumentární
Rok: 2017
Země původu: Rakousko, Velká Británie
Délka: 52 min

Vysoké hory švýcarské části Jury jsou dějištěm přírodního dramatu – epického příběhu dvou měst. Na povrchu se zdají skoro identická, ale během roku tato města zažijí dramaticky rozdílné osudy. Podobně jako v jiných městech se i zde tvoří společenská síť a dopravní infrastruktura, aby obyvatelé byli informovaní a nasycení, avšak na rozdíl od džunglí lidských velkoměst tato vytvořili a provozují mravenci. Příběh zní skoro jako středověká sága a David Attenborough bude naším průvodcem po tajemné říši mravenců a představí osazenstvo královen a dělníků, průzkumníků a vojáků a všechny jejich úžasné příběhy.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.