Programová nabídka Telly

EURO 2024

EURO 2024

Orig. název: UEFA EURO 2024 - Německo

Žánr: Sportovní

Již 17. evropský šampionát přivítá Německo. Na finálovém turnaji se představí celkem 24 týmů. Nebude zde chybět samozřejmě ani reprezentace Česka, která po kvalifikaci přijede na EURO s novým trenérem Ivanem Haškem. Mezi největší kandidáty na vítězství patří pochopitelně domácí výběr. Do hry o titul budou ale chtít promluvit určitě i Angličané, Francouzi, Španělé nebo Italové. Věřme ale, že v závěrečných bojích uvidíme i českou stopu.

Kde sledovat EURO 2024?

Zápasy sledujte v přímých přenosech na stanici ČT Sport na Telly.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Kde se bude hrát?

Naši západní sousedé se mohou pyšnit nejkrásnějšími a největšími stadiony v celé Evropě. I díky tomu patří zápasy německé Bundesligy mezi nejnavštěvovanější. Finálový zápas se odehraje na Olympijském stadionu v Berlíně. Duely EURO 2024 uvidíme také na svatostáncích v Dortmundu nebo v Mnichově. Naše reprezentace se nejprve představí na stadionu v Lipsku. Zbývající dva skupinové duely odehraje v Hamburku.

Základní skupiny a herní systém

Všichni účastníci byli rozděleni losem do šesti skupin po čtyřech týmech. Každý celek tak odehraje v základní skupině tři duely. Do vyřazovací fáze postoupí následně dva nejlepší. Do osmifinále zároveň postoupí i čtyři celky ze třetích míst. O jaké týmy půjde, určí minitabulka podle rozdílu skóre vstřelených a obdržených branek.

 

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D Skupina E Skupina F
Německo Španělsko Slovinsko Vítěz bar. A Belgie Turecko
Skotsko Chorvatsko Dánsko Nizozemsko Slovensko Vítěz bar. C
Maďarsko Itálie Srbsko Rakousko Rumunsko Portugalsko
Švýcarsko Albánie Anglie Francie Vítěz bar. B Česko

 

Česko na Mistrovství Evropy

Za dobu samostatné České republiky se zatím nestalo, že by náš reprezentační výběr chyběl na Mistrovství Evropy. Mezi největší úspěchy našeho nároďáku patří jednoznačně druhé místo z roku 1996 v Anglii, a také slavné tažení do semifinále na turnaji v Portugalsku z roku 2004. Na posledním evropském šampionátu se Češi dokázali dostat do čtvrtfinále po fantastickém osmifinálovém duelu s Nizozemskem. Součka a spol. zastavilo silné Dánsko.

Česko se dostalo na letošní finálový turnaj po kostrbatém působení v kvalifikační skupině. Kritika herního projevu ze strany médií i fotbalové veřejnosti vedla k rezignaci kouče Jaroslava Šilhavého. Na EURO 2024 tak Češi přijíždějí s novým trenérem Ivanem Haškem. Šance národního týmu lze jen těžko odhadovat. Bude záležet na tom, jestli se koučovi podaří vtisknout týmu novou herní tvář, a také na tom, jak budou zdravotně připraveni klíčoví hráči v čele s Patrikem Schickem.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.