Programová nabídka Telly

Bundesliga

Bundesliga

Žánr: Sportovní

Bundesliga, to je německá kvalita a špičkové zápasy nejslavnější sportovní soutěže našich západních sousedů. Nenechte si ujít ani jedno utkání prestižní německé ligy s nejvyšším zastoupením českých hráčů.

Bundesliga je první fotbalovou ligou v Německu a má nejvyšší průměrnou návštěvnost stadionu ze všech lig po celém světě. Průměrně přijde na každý zápas více než 40 tisíc diváků. Zažijte tuto úžasnou atmosféru z pohodlí svého domova. Celkem se za sezónu odehraje 34 kol a vy můžete být u toho. Kdo bude letos úspěšnější? Bayern Mnichov, Borussia Dortmund či někdo další?

Kde sledovat Bundesligu?

Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Česká stopa v Bundeslize

Čechům se v Bundeslize dařilo vždy o něco více než v ostatních evropských fotbalových soutěžích. Z titulu v této německé prestižní soutěži se od roku 1993 zatím radovalo pět Čechů. Historicky prvním Čechem, kterému se podařilo stát se mistrem, byl v sezóně 1995/96 Patrik Berger z Borussie Dortmund.

Druhým byl Miroslav Kadlec s Kaiserslauternem. V sezóně 2001/02 úřadovalo slavné duo Jan Koller a Tomáš Rosický. Ti vyhráli titul mistra rovněž s klubem Borussie Dortmund. A zatím posledním Čechem, kterému se poštěstilo pozvednout pohár, byl v sezóně 2008/09 Jan Šimůnek, který tehdy hrál za Wolfsburg.

Za poslední roky je v médiích vidět hlavně jedno jméno – Patrick Schick. Český fotbalový útočník a reprezentant, který působí v klubu Bayer Leverkusen, sbírá jedno ocenění za druhým. Na Mistrovství Evropy 2020 byl s pěti góly nejlepším střelcem turnaje společně s Cristianem Ronaldem a v roce 2021 jej britský deník The Guardian zahrnul v žebříčku 100 nejlepších fotbalistů roku. Jaký bude jeho další úspěch?

Kdo jsou nejlepší střelci Bundesligy?

První místo po právu drží legendární Gerd Müller, kterému se podařilo nastřílet dohromady 365 gólů v 427 zápasech. Hned za ním se umístil Klaus Fischer s 268 brankami v 535 zápasech. A třetí místo drží stále aktivně hrající Robert Lewandowski s 236 góly za 321 zápasů.

Historie Bundesligy

Nejvyšší německou fotbalovou ligu založil v Dortmundu v roce 1962 Německý fotbalový svaz. V soutěži působí za sezónu dohromady 18 týmů. Historicky nejlepším klubem je Bayern Mnichov, který získal celkově 31 titulů. Hned za ním je fotbalový klub 1. FC Norimberk s 9 tituly a Borussia Dortmund s 8 tituly.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.