Programová nabídka Telly

MotoGP

MotoGP

Žánr: Sportovní

MotoGP patří mezi ikony motorsportu. Jedná se o nejstarší motoristické mistrovství světa. První ročník se konal již v roce 1949. Jezdci na těch nejsilnějších motocyklech předvádějí vskutku heroické výkony, při kterých se divákům někdy skutečně tají dech. Stroje jezdců dosahují rychlosti převyšující 320 km/h a legendy MotoGP jsou tak skutečné celebrity. I ti, co soutěž příliš nesledují, jistě znají jména jako Valentino Rossi, Michael Doohan nebo Marc Marquéz. MotoGP má velkou fanouškovskou základnu i u nás. Přestože žádný český jezdec v těchto závodech dosud příliš neuspěl, diváci si u nás tento sport oblíbili. Třeba i díky tomu, že jednou z destinací, kde se závody pravidelně jezdily, je Masarykův okruh v Brně. Mezi české závodníky patří například Filip Salač, který jezdí za za tým Gresini Racing Moto2 v kategorii Moto2. Z bývalých pak můžeme jmenovat například Karla Abrahama.

Kde sledovat MotoGP?

Nalaďte si naše kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4! Tento kanál obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Věhlasné okruhy

Turnaj Mistrovství světa silničních motocyklů je rozprostřen po celém světě. Na Masarykův okruh v Brně se ale bohužel kvůli finančním problémům v dnešní době nedostane. Věřme, že se to do budoucna změní. Kalendář Moto GP zahrnuje vždy staré známé zastávky v čele s britským Silverstonem, tak i zcela nové. Hned čtyřikrát zamíří jezdci také do Španělska. Na programu je i Velká cena Rakouska na okruhu Red Bull Ring ve Spielbergu, která se odehrává nejblíže k našim hranicím. V přímém přenosu tak můžete sledovat skvělé jezdce na strojích, jako jsou Ducati, Yamaha nebo BMW.

Bodování v rámci jednotlivých závodů

Za umístění v jednotlivých závodech získávají závodníci body do celkové tabulky turnaje.

 1.       Pozice – 25 bodů
 2.       Pozice – 20 bodů
 3.       Pozice – 16 bodů
 4.       Pozice – 13 bodů
 5.       Pozice – 11 bodů
 6.       Pozice – 10 bodů
 7.       Pozice – 9 bodů
 8.       Pozice – 8 bodů
 9.       Pozice – 7 bodů
 10.   Pozice – 6 bodů
 11.   Pozice – 5 bodů
 12.   Pozice – 4 body
 13.   Pozice – 3 body
 14.   Pozice – 2 body
 15.   Pozice – 1 bod

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.