První grandslam letošní sezony přinese 260 hodin živého vysílání

11. 1. 2024

Australian Open je v lednu tradičně prvním grandslamovým turnajem. Televizní operátor Telly letos odvysílá v rámci stanic Eurosport 1 a Eurosport 2 více než 260 hodin živého televizního vysílání ze všech 17 kurtů.

První grandslam letošní sezony přinese 260 hodin živého vysílání

Letošní Australian Open začíná v neděli 14. ledna v areálu Melbourne Park, kde vyvrcholí finálovými duely o 14 dní později. V pořadí 112. ročník slavného turnaje se hraje na tvrdém povrchu modré barvy.

Českou republiku na Australian Open bude v rámci mužské dvouhry reprezentovat talentovaný Jiří Lehečka, dále Tomáš Macháč a Jiří Veselý. Mezi ženami se objeví Markéta Vondroušová, Barbora Krejčíková nebo Karolína Plíšková, která se v minulém roce probojovala do čtvrtfinále. Velkým favoritem je Novak Djokovic, který loni v rámci Australian Open vyhrál už svůj 10. titul.

Na diváky televize Telly čeká celkem 260 hodin živého televizního vysílání ze všech 17 kurtů. Program vysílají stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 a všechny přenosy si diváci mohou vychutnat s českým komentářem.

Telly přináší českým fanouškům tenisu přenosy ze všech turnajů okruhu ATP Tour na novém kanálu Premier Sport 3. Fanoušci se dočkají světového mužského tenisu z více než 60 turnajů okruhu ATP, chybět nebudou ani turnaje ATP Masters 1000 nebo tradiční vrchol tenisové sezony – Turnaj mistrů s názvem Nitto ATP Finals. Grandslamové turnaje jsou vysílány na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2.

Televizní operátor Telly je od 1. ledna 2024 držitelem primárních televizních práv pro vysílání okruhu ATP Tour v České republice.