Španělská fotbalová La Liga exkluzivně na Nové DIGI TV

7. 2. 2016

Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal exkluzivní práva na vysílání španělské fotbalové ligy – La Liga – pro současnou sezónu i následující sezóny 2016/2017 a 2017/2018. Fotbaloví fanoušci tak na území České republiky budou moci sledovat to nejlepší ze španělské nejvyšší soutěže. La Liga, to jsou […]

Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal exkluzivní práva na vysílání španělské fotbalové ligy – La Liga – pro současnou sezónu i následující sezóny 2016/2017 a 2017/2018. Fotbaloví fanoušci tak na území České republiky budou moci sledovat to nejlepší ze španělské nejvyšší soutěže. La Liga, to jsou ti nejlepší hráči světa, držitelé Zlatého míče Lionel Messi a Cristiano Ronaldo, a špičkové evropské týmy FC Barcelona, Atlético nebo Real Madrid.

Vysílání přenosů ze španělské La Ligy spustí satelitní operátor DIGI Czech Republic v nejbližších dnech. Přenosy budou diváci sledovat v HD kvalitě na kanálu DIGI Sport 3 a v SD kvalitě na kanálu DIGI Sport 4, které budou po omezenou dobu pro stávající zákazníky Nové DIGI TV v rámci promo akce zdarma.  Z každého kola fanoušci uvidí minimálně čtyři zápasy, součástí přímých přenosů budou i fotbalová studia se zajímavými hosty. Diváci se mohou těšit i na pondělní sestřihy kola a magazíny La Liga Show a La Liga World.

Nová DIGI TV je na českém trhu etablovaná jako satelitní televize s kvalitním a exkluzivním sportovním obsahem, jako jsou například fotbalové zápasy anglické Premier League. „Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme zájem našich sportovních fanoušků a snažíme se přinášet program podle jejich přání“, vysvětlil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI Czech Republic. „V nedávném diváckém průzkumu jsme si ověřili silný zájem o španělskou La Ligu a jsme rádi, že jejím příznivcům žádané fotbalové přenosy můžeme nyní skutečně poskytnout,“ doplnil Vladimír Rusnák.

Španělská La Liga je dalším exkluzivním fotbalovým bonbónkem a spolu s anglickou Premier League na Nové DIGI TV přináší českým divákům skvělé zážitky ze dvou nejlepších ligových soutěží v Evropě. „Nová DIGI TV je jediná televizní platforma, na které lze v ČR sledovat jak španělskou La Ligu, tak i anglickou Premier League“, závěrem zdůraznil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI Czech Republic.

O DIGI CZ

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Zpráva ve formátu PDF ke stažení zde.