Společnost DIGI CZ spustila nové webové stránky

18. 7. 2017

Společnost DIGI CZ spustila nové webové stránky. „Nové webové stránky DIGI CZ jsou mnohem jednodušší, přehlednější a obsahují veškeré služby, které naše společnost nabízí. Věříme, že tyto stránky přispějí k lepší orientaci a budou se zákazníkům líbit,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní DIGI TV a televize přes internet DIGI2GO, dnes spustila nové webové stránky, na kterých sjednotila prezentaci veškerých služeb. Internetové stránky jsou nyní pro návštěvníky přehlednější a poskytují jednoduchý přístup k bohaté programové nabídce.

„Nové webové stránky DIGI CZ jsou mnohem jednodušší, přehlednější a obsahují veškeré služby, které naše společnost nabízí. Věříme, že tyto stránky přispějí k lepší orientaci a budou se zákazníkům líbit,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Internetové stránky obsahují širokou nabídku satelitní televize DIGI TV, televize přes internet DIGI2GO i nabídku služeb internetu. Výraznou změnou prošel design a přehled o programové nabídce. Dále na stránkách návštěvníci nově naleznou i přehled zajímavých pořadů, filmů, seriálů apod., které DIGI TV v nejbližších dnech bude vysílat.

Nové webové stránky www.telly.cz.cz jsou výsledkem spolupráce firem Ogmio a Identity, které se zabývají designem a programováním webových stránek. Grafické motivy na stránkách vycházejí z televizní reklamní kampaně, která představuje příběh rodiny využívající služeb DIGI TV. Reálné osoby z reklamy DIGI TV jsou pak na webových stránkách převedeny do kreslených postaviček.