Sportovní program na DIGI TV doplňují hity na Eurosportu

28. 4. 2017

Diváci se mohou v květnu těšit například na Giro d’Italia nebo French Open  Do nabídky DIGI TV neodmyslitelně patří kanály Eurosport 1 a Eurosport 2. Divákům jak satelitní Nové DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO jsou k dispozici již v základním programovém balíčku. Kanály Eurosportu jsou zároveň nedílnou součástí unikátní nabídky dvanácti sportovních kanálů DIGI TV. […]

Diváci se mohou v květnu těšit například na Giro d’Italia nebo French Open 

Do nabídky DIGI TV neodmyslitelně patří kanály Eurosport 1 a Eurosport 2. Divákům jak satelitní Nové DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO jsou k dispozici již v základním programovém balíčku. Kanály Eurosportu jsou zároveň nedílnou součástí unikátní nabídky dvanácti sportovních kanálů DIGI TV. Květnová nabídka je mimořádně lákavá: Eurosport přinese řadu lahůdek pro vyznavače různých sportů v čele s německou fotbalovou Bundesligou, cyklistickým Giro d’Italia či French Open, druhým letošním tenisovým grand slamem.

„Eurosport je důležitou součástí programového portfolia DIGI TV a neodmyslitelnou součástí její nabídky. Jsme rádi, že jeho prostřednictvím můžeme v květnu nabídnout našim divákům prvotřídní tenis z turnaje French Open. Završí naši exkluzivní nabídku antukových turnajů ATP World Tour Masters v Monte Carlu, Madridu a Římě, jež vysíláme na kanálech DIGI Sport. Podobně Bundesliga doplňuje naši exkluzivní fotbalovou nabídku anglické Premier League a španělské La Ligy. Giro d’Italia, jeden z nejslavnějších cyklistických závodů světa, zase k obrazovkám přiláká početnou komunitu fanoušků silniční cyklistiky,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Kromě uvedených hlavních taháků si na Eurosportu přijdou na své příznivci motorsportu. V květnu jsou na kalendáři Mistrovství světa cestovních vozů FIA dva závody: 14. května na Hungaroringu v Maďarsku a 27. května na Nürburgringu v Německu. MS Endurance, tedy světový šampionát vytrvalostních závodů, nabídne 6. května závod 6 hodin ve Spa-Francorchamps, které bude posledním podnikem před červnovým vrcholem v podobě slavného 24 hodin v Le Mans. Fanoušci rally zase uvidí 5.-7. května Rally Islas Canarias, druhý letošní díl FIA Mistrovství Evropy v rally. A konečně Britský šampionát superbiků 2017 nabídne na přelomu května a června podnik v Oulton Parku.

Kromě bohatého programu na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD je na DIGI TV sportovním fanouškům k dispozici dalších deset sportovních kanálů. Základním pilířem jsou kanály DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD, na nichž DIGI TV nabízí divákům exkluzivní sportovní obsah v podobě britské fotbalové Premier League a Sky Bet Championshipu, španělské La Ligy, tenisových turnajů ATP World Tour nebo seriálu bojových sportů Enfusion Live. V nabídce DIGI TV jsou též Sport 1 HD, Sport 2 HD, ČT Sport HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Golf Channel a Arena Sport HD.