Spouštíme nové TV balíčky Sport online

24. 2. 2021

Máme zajímavou nabídku pro všechny sportovní fanoušky. Od středy 24. 2. spouštíme nové TV balíčky Sport online. Za výhodné ceny tak můžete sledovat velkolepé zápasy UFC, napínavá utkání Premier League, přímé přenosy z NFL, LaLigy, Bundesligy i Serie A a další sporty.

Spouštíme nové TV balíčky Sport online

Balíčky Sport online můžete zakoupit na 14, 30 nebo 365 dní a nahrazují tak oblíbené denní balíčky. Nové balíčky objednáte jednoduše online na stránce Sport s platební kartou VISA, MasterCard nebo mobilními platbami Apple Pay a Google Pay s automatickou opakovanou platbou po skončení daného období.

„Zájem o naši sportovní nabídku v posledních měsících velmi roste. Například poptávka po UFC zápasech předčila naše očekávání. Hledali jsme proto způsob, jak zjednodušit stávající model a přiblížit naši nabídku moderním trendům. Věříme, že varianta předplatného s automatickým prodloužením, jak ho známe u velkých videoték, je tou správnou cestou.“ Říká Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii.

Zvýhodněná nabídka

Naše nabídka sportovních kanálů zahrnuje Sport online na 14 dní za 150 Kč, na 30 dní za 250 Kč a na 365 dní za 2 500 Kč. Všechny tři varianty jsou dostupné v našich Telly aplikacích s registrací na portálu moje.telly.cz. Balíček Sport online na 30 dní jsme v zaváděcí akci zvýhodnili za 200 Kč a na 365 dní za 2 000 Kč.

„Oproti stávajícím denním balíčkům přicházíme s výrazným zlevněním. Z původní ceny 80 Kč za jeden den vychází nová 14denní nabídka na 10,70 Kč za den a roční předplatné se zvýhodněnou cenou dokonce na necelých šest korun za den,“  doplňuje Rusnák.

Sledovaní v Telly aplikacích

Nové balíčky Sport online můžete sledovat v širokém portfoliu aplikací, které nabízíme. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, Xboxu, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze na 2 zařízeních.

Balíček Sport se zařízením

Zákazníci, kteří by si chtěli objednat sportovní balíček se set-top boxem (i pro satelitní TV) mohou i nadále využít nabídku stávajícího balíčku Sport. Příjemnou změnou pro nové zákazníky je akční sleva – z původních 250 Kč nyní stojí měsíční předplatné sportovních stanic jen 200 Kč.