Startují turnaje UFC na kanálu Premier Sport

14. 1. 2021

První zápas, UFC FIGHT NIGHT: Holloway vs. Kattar se odehraje 16.1.2021. Dlouho očekávaný souboj Dustina Poiriera a irského zápasníka Conora McGregora proběhne v rámci UFC 257, 24.1.2021. Sledujte na Telly!

Startují turnaje UFC na kanálu Premier Sport

Od ledna mohou diváci Telly sledovat zápasy UFC na kanálu Premier Sport. Aktuálně v nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění působí i tři čeští a jeden slovenský bojovník. „Máme velkou radost, že se nám podařilo získat vysílací práva k atraktivní UFC. Divákům nabídneme všechny přímé přenosy a další pořady, které UFC připravuje. Odvysíláme živě zápasy z hlavní karty večera. V případě, že v tzv. prelims nastoupí český nebo slovenský bojovník, zařadíme do vysílání i tato utkání,“ upřesňuje Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii Telly s.r.o.

 

16. leden: UFC Fight Night změří síly Hollowaye a Kattara

Utkání 29letého Maxe Hollowaye proti 32letému Calvinu Kattarovi, přezdívanému The Boston Finisher, začne v podvečerních hodinách ve sportovním komplexu Fight Island v arabském Abú Dhabí. Vysílání v našem časovém pásmu startuje ve 20:55 na programu Premier Sport.

 

20. leden: UFC Fight Night nabídne zápas mezi Chiesou a Magnym

V dalším souboji se utká 33letý Michael Chiesa se stejně starým válečným veteránem Neilem Magnym. Nalaďte si Premier Sport v 18:00.

 

24. leden: Na UFC 257 vystoupí hvězda Conor McGregor

Bývalý instalatér se profesionálním MMA zápasům věnuje od roku 2008. 32letý bojovník nastoupil do UFC ve velkém stylu – při svém debutu 6. dubna 2013 zvítězil nad Marcusem Brimagem za 67 sekund. McGregor v kleci předvádí neuvěřitelné kousky a má tak velkou zásluhu na vzrůstu popularity tohoto sportu. Dokázal vyhrát UFC zápasy hned ve třech váhových kategoriích během jednoho roku. Turnaj UFC 257 bude výjimečný. Poprvé od března se totiž do arény vrátí i diváci, kteří vyprodali lístky během pár hodin. Dustin Poirier v roce 2014 s Conorem McGregorem prohrál během necelých dvou minut. Přijde po šesti letech odveta? Ve hře je hodně – čest i titul šampiona. Sledujte 24. ledna ve 0:15.

 

Česká účast

Velkým úspěchem je účast česko-uzbeckého zápasníka Makhmuda Muradova, který bude bojovat proti Andrewovi Sanchezovi. Tento zápas se odehraje v rámci UFC 257, tedy 24. ledna, ještě před duelem McGregora proti Poirierovi.