Superpohár UEFA 2023 na Telly

15. 8. 2023

Ve středu 16. srpna se fotbaloví fanoušci mohou těšit na finále Evropského superpoháru mezi Manchesterem City a Sevillou FC. Finále se hraje od 21.00 v Athénách.

Superpohár UEFA je velice atraktivní podívaná, ve které se na začátku sezony odehrává zápas mezi vítězem Ligy mistrů UEFA a Evropské ligy UEFA z předchozího ročníku. Pravidelně se koná od roku 1972, loni vyhrál Real Madrid.

Letos se proti sobě utkají vítěz Ligy mistrů Manchester City a vítěz Evropské ligy Sevilla FC. Finále začíná ve středu 16. srpna od devíti hodin večer na Georgios Karaiskakis Stadium v řeckých Athénách. Už teď je jasné, že diváci na stadionu i u televizních obrazovek uvidí parádní fotbalový zápas.

Přímý přenos uvidí diváci Telly v přímém přenosu a s českým komentářem na kanálu Nova Sport 3. Předzápasové studio začíná v 20.15. Pokud nabídku operátora Telly ještě nemáte, můžete si ji snadno objednat na webu www.telly.cz.

Ale to není vše. Telly toho má pro fanoušky fotbalu ještě mnohem více! V srpnu začínají prestižní evropské klubové soutěže. Francouzská nejvyšší soutěž Ligua 1 začíná v pátek 11. srpna, o den později ji doplní španělská La Liga. Příznivci německé Bundesligy si počkají do následujícího pátku (18. srpna), o dva dny později startuje nejvyšší italská fotbalová liga, Serie A.

Kromě klubových soutěží vysílá Telly v přímých přenosech a s českým komentářem také Ligu mistrů UEFA, Evropskou ligu i Konferenční ligu.

Evropské ligy bude televizní operátor Telly vysílat živě a s českým komentářem na stejných stanicích jako loni:

  • Ligue 1 – Nova Sport 1, Nova Sport 2
  • La Liga, Bundesliga, Serie A, Liga mistrů UEFA – Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1, Premier Sport 2
  • Evropská liga a Evropská konferenční liga UEFA – ČT Sport, Sport 1, 2