Survivor Česko a Slovensko opět na Nově

2. 2. 2023

Jedna z nejoblíbenějších reality show na světě je zpět! Československá verze pořadu nám opět nabídne dramatické chvíle během boje o přežití v divočině Dominikánské republiky. Soutěžit o pohádkovou výhru 2 500 000 korun bude znovu celá plejáda známých osobností, proti nimž se však budou chtít prosadit soutěžící z řad běžných lidí. V Survivoru jsou si totiž všichni rovni a začínají na […]

Survivor Česko a Slovensko opět na Nově

Jedna z nejoblíbenějších reality show na světě je zpět! Československá verze pořadu nám opět nabídne dramatické chvíle během boje o přežití v divočině Dominikánské republiky. Soutěžit o pohádkovou výhru 2 500 000 korun bude znovu celá plejáda známých osobností, proti nimž se však budou chtít prosadit soutěžící z řad běžných lidí. V Survivoru jsou si totiž všichni rovni a začínají na stejné startovní čáře. Nesmlouvavý ostrov se totiž neptá na to, kdo má více sledujících na sociálních sítích nebo více peněz.

V této reality show totiž vítězí psychická i fyzická odolnost, chuť obětovat se pro tým, a také schopnost se přizpůsobit nehostinným podmínkám, na které nemůže být nikdo dokonale připraven. Hráči budou opět rozděleni do dvou kmenů a budou se muset opět snažit v nejrůznějších výzvách porazit své protivníky. Kmen, který výzvu prohraje bude muset na kmenové radě vyloučit jednoho ze svých členů. A takové momenty bývají psychicky nejnáročnější pro všechny aktéry.

Ze známých osobností se v Survivoru objeví například bývalý fotbalista Petr Švancara, herec Václav Matějovský nebo moderátorka Kateřina Klinderová. Právě tyto osobnosti a skupina dalších hvězd bude součástí tzv. Kmenu Hrdinů. Proti nim se postaví Kmen Rebelů, jehož členové budou z řad „běžných smrtelníků“. V akci zde uvidíme třeba realitního makléře Jiřího Hanouska, vizážistku Žanetu Skružnou nebo barmanku Hanu Gelnarovou. Do role moderátora se opět postaví známý MMA promotér Ondřej Novotný.

V loňské řadě zvítězil do té doby neznámý Vladimír Čapek, což dokazuje fakt, že herci, sportovci nebo influenceři nemají v Survivoru na růžích ustláno. Loňský vítěz prozradil, že si opravdu sáhl na dno, a že pobyt v divočině mu zcela změnil pohled na svět. To potvrdila i řada dalších účastníků minulé série. Dá se tedy předpokládat, že i letos nebude o velké emoce nouze. A proto byste si během následujících týdnů neměli tuto podívanou nechat ujít. Survivor sledujte každou středu a čtvrtek ve 21:35 na Nově!