Liga mistrů a její vrchol Final Four exkluzivně již tento víkend na Sport1

28. 5. 2015

Liga mistrů EHF (European Handball Federation) je bezesporu nejvýznamnější světovou klubovou soutěží v házené a její vrchol nese název Final Four. Tuto prestižní sportovní událost můžou diváci vidět již tento víkend, který bude označován za pravý svátek házené! Na stanici Sport1 jste měli možnost sledovat cirka šedesátku atraktivních přenosů od startu sezóny a nyní nastává čas […]

Liga mistrů EHF (European Handball Federation) je bezesporu nejvýznamnější světovou klubovou soutěží v házené a její vrchol nese název Final Four. Tuto prestižní sportovní událost můžou diváci vidět již tento víkend, který bude označován za pravý svátek házené!

Na stanici Sport1 jste měli možnost sledovat cirka šedesátku atraktivních přenosů od startu sezóny a nyní nastává čas pro klíčové boje, z nichž vzejde nejlepší tým planety pro rok 2015. Ve dvou semifinále se exkluzivně utkají čtyři uchazeči o vysněnou finálovou účast. Budou to Španělé – FC Barcelona, Poláci v podání Vive Targi Kielce, dále bundesligový mistr THW Khiel s Filipem Jíchou v sestavě proti nejlepšímu týmu Maďarska Veszprému.

Tím rozhodně nekončíme. Slovenské házenkářky čeká klíčový dvojzápas proti Španělsku v kvalifikaci na MS 2015 v Dánsku a mužská slovenská reprezentace se v rámci kvalifikace na Euro 2016 nejprve utká se Slovinskem a následně pak se Švédy.

Nejvýraznější zajímavostí je debut nového reprezentačního trenéra Slováků, Martina Liptáka, který dovedl na Euro dvakrát reprezentaci Česka. O tom, jak se mu bude dařit na Slovensku, se můžete přesvědčit exkluzivně na stanici Sport1.

TO NEJ z házené na Sport1:

  • 30. 5. a 31. 5. – Liga mistrů EHF / Final Four
  • 7. 6. – MS žen, Španělsko vs Slovensko
  • 10. 6. – Kvalifikace muži, Slovensko vs Slovinsko
  • 14. 6. – MS žen, Slovensko vs Španělsko
  • 14. 6. – Kvalifikace muži, Švédsko vs Slovensko, Makedonie vs Česká republika