SVĚTOVÁ TENISOVÁ ŠPIČKA NA SPORT1 HD A SPORT2 HD

30. 11. 2015

Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djoković, Maria Sharapová, Serena Williams, Tomáš Berdych či Karolína Plíšková budou od 2. prosince bojovat v soutěži IPTL. Sportovní stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD oznamují získání sportovních práv POPULÁRNÍ tenisové soutěži IPTL (International Premier Tennis League). Díky této akvizici se rozšiřuje sportovní nabídka našich stanic o prestižní tenisové přenosy, kde budou bojovat […]

SVĚTOVÁ TENISOVÁ ŠPIČKA NA SPORT1 HD A SPORT2 HD

Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djoković, Maria Sharapová, Serena Williams, Tomáš Berdych či Karolína Plíšková budou od 2. prosince bojovat v soutěži IPTL.

Sportovní stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD oznamují získání sportovních práv POPULÁRNÍ tenisové soutěži IPTL (International Premier Tennis League). Díky této akvizici se rozšiřuje sportovní nabídka našich stanic o prestižní tenisové přenosy, kde budou bojovat i české tenisové hvězdy. Sportovní stanice se tak mohou pochlubit přenosy tenisu, Formule 1, KHL, CHL, americkou NFL, házenou, fotbalovou Sérii A TIM nebo LIGUE 1.

IPTL, neboli tenisová Liga mistrů je novodobý a velmi zajímavý formát, který nabídne divákům a tenisovým fanouškům už od 2. prosince na sportovních stanicích Sport1 HD a Sport2 HD skutečně atraktivní podívanou. Pět týmů, složených z nejlepších tenistů a tenistek světového formátu, se utká už pozítří na první zastávce z pěti asijských destinací – v Japonsku.

Těšit se můžete na Rafaela Nadala, Rogera Federera, Novaka Djokoviče, Serenu Williamsovou nebo Mariu Sharapovovou. Z českých zástupců nebude chybět Tomáš Berdych v týmu Dubaj či Karolína Plíšková bojující v barvách Singapuru. Týmy sbírají body postupně v dvouhrách muži, ženy a následně čtyřhrách a smíšených párech. Celkem se představí 37 TOP hráčů současného tenisu v pěti různých asijských destinacích.

krajiny-ITPLROZPIS HRACÍCH DNÍ:

 • Japonsko
  02.–04. 12. 2015
 • Manila
  06.–08. 12. 2015
 • Indie
  10.–12. 12. 2015
 • Dubaj
  14.–16. 12. 2015
 • Singapur
  18.–20. 12. 2015