Televize DIGI Sport rozšiřuje svoji fotbalovou nabídku o skotskou ligu

29. 7. 2015

Televizi DIGI Sport se podařilo získat pro území České republiky exkluzivní vysílací práva na nejvyšší skotskou fotbalovou soutěž – Premiership na nadcházející sezónu  2015/16 a také na 2016/17. Diváci DIGI TV tak k současné anglické lize dostanou další fotbalovou porci z Ostrovů.  Fanoušci se tak mohou těšit na zápasy, plné tradiční skotské tvrdosti a bojovnosti a na […]

Televizi DIGI Sport se podařilo získat pro území České republiky exkluzivní vysílací práva na nejvyšší skotskou fotbalovou soutěž – Premiership na nadcházející sezónu  2015/16 a také na 2016/17.

Diváci DIGI TV tak k současné anglické lize dostanou další fotbalovou porci z Ostrovů. 

Fanoušci se tak mohou těšit na zápasy, plné tradiční skotské tvrdosti a bojovnosti a na legendární týmy, které se zapsaly nejen do historie britského, ale i evropského fotbalu: především na Celtic Glasgow – ten v sezóně 1966/67 vyhrál Evropský pohár mistrů, soutěž, která byla předchůdcem Ligy mistrů.

Televize DIGI Sport přinese v průběhu každé sezóny 55 přímých přenosů. Startujeme již tento víkend – v sobotu vysíláme souboj obhájců titulu Celtic s Ross County. V neděli jsou na programu přenosy ze zápasu nováčka Heart of Midlothian proti St. Johnstone a poté přijde na řadu utkání Dundee United – Aberdeen.