Telly aktualizovala aplikace pro set-top boxy, Android TV a LG

2. 11. 2022

Dnes v noci proběhla aktualizace aplikací Telly pro set-top boxy Arris, chytré televize a set-top boxy s Android TV a televize LG. Aktualizace přináší lepší možnosti personalizace domovské stránky.

Kromě oprav několika systémových chyb přináší aktualizace aplikací zákazníkům možnost vyladit si svou domovskou stránku podle vlastních preferencí. Nově si mohou uživatelé nastavit oblíbené kategorie programů, které se na domovské stránce zobrazí. Vybírat mohou dle několika parametrů, jako žánr pořadu, hodnocení uživatelů, země původu nebo rok uvedení pořadu.

Personalizovanou domovskou stránku nastavíte v kategorii Nastavení, pod položkou Uživatel a následně Domovská stránka. Nově zvolené nastavení se postupně propíše do všech vašich zařízení. Aktuálně tedy do set-top boxů Arris, Android TV a LG. Další zařízení a aplikace jsou v procesu schvalování a následně se nastavení propíše i do nich.

V případě, že by se vám v Android TV aktualizace neprojevila, je potřeba ji manuálně vyvolat: Nastavení > Aplikace > Telly > Vynutit nastavení.