Telly aktualizovala aplikaci pro mobily a tablety s operačním systémem Android

3. 11. 2020

Televizní operátor Telly přichází s další inovací svých aplikací pro internetovou televizi. Tentokrát se změny a vylepšení týkají aplikace pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android. Součástí aktualizace jsou nové funkce a úpravy, které zvýší uživatelský komfort zákazníků a přehlednost při ovládání aplikace při sledování Telly v mobilních zařízeních. Vizuální podoba zůstává plně kompatibilní s grafikou ostatních aplikací Telly.

Telly aktualizovala aplikaci pro mobily a tablety s operačním systémem Android

K novým funkcím, které přinesou uživatelům aplikace lepší přehled, informace o programech a zjednoduší ovládání, patří například filtrování stanic nebo minimalizace přehrávače při procházení a výběru některé z funkcí aplikace. U tabletu ocení diváci nový vzhled aktuálního, živého vysílání. V inovacích Telly také vychází z přání a doporučení od zákazníků. „Na přání zákazníků jsme do horní lišty přesunuli volbu pro vyhledávání pořadů a přidali „Home“ ikonu,“ upřesňuje Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. Novou funkcí, která šetří data uživatelů, je možnost výběru varianty stanice SD/HD a tím snížení či zvýšení požadavku na stahovaný objem dat.

Aktualizace aplikace se zákazníkům sledujícím internetovou Telly prostřednictvím mobilu nebo tabletu s operačním systémem Android provedou automaticky.

Internetovou televizi Telly můžete sledovat na mnoha zařízeních a v mnoha aplikacích. Zákazníci mají k dispozici až 130 programů, z toho 79 v HD a mohou Telly sledovat až na 4 zařízeních.

Mobilní zařízení – telefony a tablety se systémem Android jsou jen jednou z mnoha možností, jak sledovat Telly, mít ji vždy po ruce a všude sebou.