Telly aktualizovala aplikaci pro Samsung Smart TV

28. 11. 2021

Výraznější aktualizací prošla v tomto týdnu aplikace Telly pro chytré televizory Samsung. Nově je k dispozici obrazovka Domů, která přináší hlavní výběr pořadů z týdenního archivu a kategorizaci pořadů dle žánrů a hodnocení.

Telly aktualizovala aplikaci pro Samsung Smart TV

Telly postupně modernizuje a sjednocuje své televizní aplikace. Nově prošla aktualizací aplikace pro Samsung Smart TV. Aktualizace proběhne automaticky a je dostupná pro všechny modelové řady od roku výroby 2017. Největší změnou je přidání domovské obrazovky s výběrem těch nejzajímavějších pořadů podle hodnocení a žánrů. Aplikace pro Samsung Smart TV se tímto přidala k aplikacím pro Apple TV, webové přehrávače a mobilním zařízením Android, iOS a iPadOS, které již tuto funkcionalitu nabízejí.

Pod záložkou Domů nově dostupná domovská obrazovka. Na ní je přehledně vidět hlavní výběr nejzajímavějších pořadů z týdenního archivu, který je každý týden aktualizován. Kromě něj tam uživatelé mohou pořady vyhledávat dle hodnocení nebo žánru a samozřejmostí je i seznam naposledy zhlédnutých pořadů. Zjednodušené je i listování jednotlivými kanály, které zobrazuje aktuální náhledy na právě vysílané pořady.

Pořady, které divák viděl celé nebo jenom jejich část, jsou synchronizované v rámci daného účtu a je možné pokračovat v jejich sledování nebo je znovu zhlédnout až na čtyřech různých zařízeních – např. na televizoru, mobilním telefonu nebo tabletu. Stejně jsou synchronizované rovněž nahrávky za posledních až 30 dní (a to až do kapacity 100 hodin).

Internetovou Telly je možné sledovat až na 4 zařízeních, k dispozici mají zákazníci aplikace pro většinu používaných platforem v ČR: Samsung Smart TV, LG TV, Android TV, Apple TV, Chromecast, webové prohlížeče nebo mobilní aplikace Android, iOS a iPadOS.