Telly ambasadorský program s odměnou až 1 000 Kč

19. 3. 2021

Je to jednoduché. Pokud jste se svou Telly spokojení, doporučte ji dál a odměna vás nemine. Každý zákazník, který přivede dalšího zákazníka, může získat provizi až 1 000 Kč dle zvoleného balíčku. Přivedený zákazník má automaticky slevu 10 % na 2 roky.

Telly ambasadorský program s odměnou až 1 000 Kč

Ve dvou se to kouká výhodněji

Staňte se ambasadorem a získáte pro sebe až 1 000 Kč a 10% slevu pro kamaráda. Stačí mít jen aktivní Telly smlouvu a uhrazené všechny pohledávky. Za každého přivedeného zákazníka náleží ambasadorovi za balíček Malý odměna 500 Kč, za balíčky Střední a Velký pak odměna 1 000 Kč.

„Z našich interních výzkumů vyplývá, že zákazníci jsou se službami Telly spokojení. Tahle pozitivní zkušenost nám dělá radost, a proto jsme se rozhodli nabídnout stálým zákazníkům šanci sdílet benefity členství v Telly rodině,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Stačí vyplnit formulář a poslat odkaz

Registraci do ambasadorského programu můžete provést na stránce Telly.cz/Ambasador. Po provedení registrace získáte jako ambasador jedinečný kód a z něj odkaz, který slouží k vaší identifikaci. Odměnu máte téměř v kapse, stačí když si váš známý objedná balíček Telly a uhradí první tři faktury.

„Provizi za přivedení nového zákazníka posíláme ambasadorům přímo na bankovní účet. Proto je to pro naše zákazníky skvělá příležitost, jak se v této nelehké době trochu odměnit,“ doplňuje Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.