Telly dokončila instalaci nového uživatelské rozhraní u zákazníků se set-top boxy Arris

18. 9. 2020

Televizní operátor Telly v průběhu léta nainstaloval zákazníkům v jejich set-top boxech aktualizovanou aplikaci uživatelského rozhraní s novou grafikou a novými funkcemi. Nové uživatelské rozhraní se změnilo „na dálku“ a postupně u všech jeho zákazníkům, kteří využívají set-top box Arris VIP 1113 nebo Arris VIP 4205. První instalace proběhly u zákazníků v Ústeckém kraji již v polovině června, v průběhu prázdnin […]

Telly dokončila instalaci nového uživatelské rozhraní u zákazníků se set-top boxy Arris

Televizní operátor Telly v průběhu léta nainstaloval zákazníkům v jejich set-top boxech aktualizovanou aplikaci uživatelského rozhraní s novou grafikou a novými funkcemi. Nové uživatelské rozhraní se změnilo „na dálku“ a postupně u všech jeho zákazníkům, kteří využívají set-top box Arris VIP 1113 nebo Arris VIP 4205.

První instalace proběhly u zákazníků v Ústeckém kraji již v polovině června, v průběhu prázdnin pokračovaly v dalších regionech a skončily počátkem září v Karlovarském a Libereckém kraji. Nové uživatelské rozhraní se zákazníkům měnilo automaticky. Samotná instalace trvala vždy jen několik minut.

Aktualizace rozhraní s sebou přináší řadu novinek:

  • Nová intuitivní moderní grafika, stejná jako u aplikace Telly pro Android TV.
  • Zjednodušené a rychlé ovládání několika tlačítky.
  • Rozšířený programový průvodce.
  • Volba titulků a teletext pro vybrané kanály.
  • Společné nahrávky mezi zařízeními jednoho uživatele. Pořad, který si např. nahrajete na mobilní aplikaci nebo webovém prohlížeči budete mít nahraný i na set-top boxu a naopak.
  • Náhledy a možnost listování v dalších pořadech během přehrávání.

Z ohlasů je patrné, že zákazníkům, kteří ke sledování Telly set-top boxy Arris VIP 1113 a Arris VIP 4205 používají,  se nové uživatelské rozhraní líbí a jsou s ním velice spokojeni.

Telly postupně sjednocuje a inovuje všechny své aplikace. Vydala již výrazně inovované aplikace pro mobilní telefony Android a iOS, v průběhu dubna aktualizovala aplikaci pro webový portál. Počátkem června prošla aktualizací Apple TV a v srpnu došlo na aktualizaci aplikace pro Samsung Smart TV, obě se stejným uživatelským prostředím jako má aktuální aplikace pro Android TV. Televize tak jde ovládat jednoduše několika tlačítky. Poslední dokončenou aktualizací je rozhraní pro set-top boxy Arris.