Telly k titulovému zápasu Jiřího Procházky spouští soutěž o jeho merch

14. 11. 2022

Televizní operátor Telly spouští další soutěž, ve které lze vyhrát ceny od profesionálního MMA zápasníka Jiřího BJP Procházky. Ten se aktuálně připravuje na obhajobu pásu šampiona polotěžké váhy.

Telly k titulovému zápasu Jiřího Procházky spouští soutěž o jeho merch

AKTUALIZOVÁNO: Telly soutěž spustí v sobotu 12. listopadu. Bude mít celkem tři kola, přičemž v každém se hraje o originální kolekce merchandise Jiřího BJP Procházky. Ve hře jsou trička, mikiny, ručníky, čepice a další produkty.

V každém ze tří soutěžních kol se losuje 10 BJP balíčků (celkem 30 výher). Podrobnosti k soutěži najdete zde: https://telly.cz/bjp-soutez.

K účasti v soutěži stačí jediné – objednat si balíček Telly Sport Online na 14, 30 nebo 365 dní a souhlasit se zařazením do slosování. Soutěž končí až v neděli 11. prosince. Ve stejný den středoevropského času měl nastoupit třicetiletý Jiří Procházka v Las Vegas v obhajobě šampiona polotěžké váhy proti Gloveru Teixeirovi z Brazílie. Z důvodu vážného zranění ramene Jiřího Procházky se ale zápas neuskuteční. Hlavní zápasem večera tedy bude souboj mezi Janem Blachowiczem a Magomedem Ankalaevem. Vítěz tohoto zápasu získá titul šampiona polotěžké váhy, který dal Jiří Procházka svým odstoupením k dispozici.

„S Jiřím Procházkou k naší naprosté spokojenosti spolupracujeme už druhým rokem. Věřím, že další soutěží zaujmeme diváky stejně jako u  těch minulých,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Jiří BJP Procházka (14. října 1992) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA) v polotěžké váze (light heavyweight, do 93 kg). V roce 2015 podepsal smlouvu s japonskou organizaci Rizin FF a je historicky prvním držitelem a obhájcem titulu v polotěžké váze, který tato organizace vydala.

Od roku 2020 nastupuje v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. V červnu 2022 se stal jako první Čech v historii šampionem UFC. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka.