Telly na Black Friday nabídne Velký balíček na měsíc zdarma

25. 11. 2021

Televize Telly připravila pro letošní Black Friday mimořádnou nabídku. Každý nový zákazník, který si aktivuje zkušební lhůtu, získá balíček s největším počtem televizních stanic na jeden měsíc zdarma.

Telly na Black Friday nabídne Velký balíček na měsíc zdarma

Tarif Velký zahrnuje 120 televizních kanálů (73 v HD kvalitě) a běžně stojí 600 korun. Bezplatnou aktivaci pro nové zákazníky je nutné provést pouze v pátek 26. listopadu na stránce telly.cz/na-zkousku a po zakliknutí políčka Promo kód zadat BlackFriday21. Standardně nabízí Telly k bezplatnému vyzkoušení na 14 dní balíčky Malý a Střední.

Předplatné lze během 30denní zkušební doby kdykoliv zrušit. Po jejím uplynutí se předplatné začne účtovat standardním tarifem (600 Kč/měsíc), i poté jej lze kdykoliv zrušit a na následující měsíc se již částka neodečte.

„Naše letošní akce je speciální a proto trvá pouhý jeden den. Zákazníci díky tomu budou moci sledovat prestižní sportovní soutěže jako UFC, Ligu mistrů nebo Premier League a rovněž řadu filmových a dokumentárních kanálů,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Ve zkušební verzi mohou zákazníci sledovat Telly na 1 zařízení. Využít k tomu můžou aplikace pro chytré televize Samsung, LG, Android TV nebo Apple TV, mobilní aplikace Android, iOS a iPadOS nebo webový prohlížeč. V placené verzi pak mohou zákazníci sledovat televizní vysílání až na 4 různých zařízeních. Telly celkem nabízí tři balíčky: Malý (obsahuje 64 kanálů, z toho 36 v HD kvalitě), Střední (102 kanálů, 60 v HD) a Velký (120 kanálů, z toho 73 v HD kvalitě).