Telly na celý březen zpřístupní zákazníkům sportovní kanál Sport 2

7. 3. 2024

Celý březen mohou všichni zákazníci Telly sledovat ve svých balíčcích sportovní stanici Sport 2 s přímými přenosy fotbalových zápasů Evropské ligy UEFA a Konferenční ligy UEFA nebo tenisová utkání WTA 250.

Telly na celý listopad zpřístupní klientům sportovní kanál Sport 2

Sportovní stanice Sport 2 HD nabízí mimo živého vysílání z Evropské a Konferenční ligy UEFA a tenisových utkání WTA 250 také hokejovou ligu mistrů CHL a kvalitní házenou. V programové nabídce kanálu Sport2 HD nechybí ani utkání v boxu nebo zápasy v šipkách či pokeru.

V březnu se tak můžete těšit na:

7.3. 21:00 EL AC Milán – Slavia Praha Sport2

Po skvělém podzimu se fotbalisté pražské Slavie těší na velkou jarní výzvu. Na cestě do čtvrtfinále Evropské ligy stojí sedminásobný vítěz Ligy mistrů, slavné AC Milán. Užijte si jeden z fotbalových vrcholů jara.

 15.3. 20:00 Al Ahli – Al Nassr Sport2

Ikonický Cristiano Ronaldo vede svůj Al Nassr v boji o titul. Nejlepší střelec Saudi Pro League se bude chtít naplno předvést v souboji s Al Ahli. Cíl je jasný, další tři body do tabulky. Sledujte utkání saúdské Pro League.

 23.3. 20:00 Anglie – Brazílie přátelské mezistátní utkání Sport2

Když se řekne fotbalová velmoc, většinou mezi fanoušky nastanou vášnivé debaty. Ve výčtu nejlepších ale rozhodně nemohou chybět Anglie a Brazílie. Sledujte špičkové utkání fotbalových obrů.

26.3. 19:00 Norsko – Slovensko přátelské mezistátní utkání Sport2

Fotbalisté Slovenska potřebují naladit formu před blížícím se Eurem. Houževnatý národní tým Norska s Erlingem Haalandem v sestavě bude tou správnou náročnou zkouškou.