Telly nabízí v časově omezené akci nejlevnější DSL internet na trhu

27. 1. 2023

Hledáte rychlé a stabilní připojení k internetu za skvělou cenu? Operátor Telly nabízí nejenom optické připojení, ale rovněž připojení k internetu přes technologii DSL. Jeho nabídka je cenově i kvalitativně bezkonkurenční. Ale pozor, tato skvělá nabídka je časově omezená!

Telly nabízí v časově omezené akci nejlevnější DSL internet na trhu

Připojení k internetu pomocí technologie DSL (Digital Subscriber Line, česky digitální účastnická přípojka) je oblíbeným způsobem, jak se připojit i v oblastech, kde není optická síť. K DSL připojení stačí rozvody běžné pevné telefonní linky. Připojení je stabilní bez ohledu na počasí a další vlivy. Stabilní internet od Telly můžete mít téměř na všech místech České republiky.

Telly nabízí čtyři tarify (všechny s neomezeným datovým limitem), které uspokojí kohokoliv. Základem je přenosová rychlost 20 Mbps, dále 50 Mbps, 100 Mbps a pro nejnáročnější zákazníky 250 Mbps.

Nejoblíbenější tarif DSL 50 přijde na pouhých 280 korun za měsíc (původní cena 550 Kč), což je na českém trhu bezkonkurenční nabídka. Také další tarify nabízí Telly za mimořádně zajímavých cenových podmínek, které v Česku nemají konkurenci. Tarif DSL 100 přijde měsíčně na pouhých 350 korun (původní cena 650 Kč). Nejrychlejší DSL 250 je k dispozici za 600 korun (původní cena 700 Kč).

Všechny podrobnosti k této mimořádné, časově omezené nabídce najdete zde: https://telly.cz/internet/internet-dsl-2/.