Telly naděluje vánoční dárky: oblíbené balíčky za půlku a celý prosinec atraktivní stanice pro všechny zdarma

27. 11. 2023

Televizní operátor Telly spouští svou novou vánoční kampaň s ústředním sloganem „S Telly si nemusíte vybírat, na co koukat – můžete vidět všechno!“. Součástí kampaně jsou atraktivní slevy na dva programové balíčky, vánoční dárky či „otevření“ některých atraktivních TV stanic.

Telly naděluje vánoční dárky: oblíbené balíčky za půlku a celý prosinec atraktivní stanice pro všechny zdarma

Vánoční kampaň pro Telly jako již tradičně připravila agentura Grizzlink. Začne v pondělí 27. listopadu a poběží až do konce února. Součástí nové reklamní kampaně Telly je sleva pro nové zákazníky ve výši 50 procent na dva oblíbené balíčky – Střední a Velký.

Sleva platí půl roku od aktivace a například nejvíce prodávaný balíček Střední (104 stanic, z toho 72 v HD kvalitě) mohou zákazníci získat za bezkonkurenční cenu 225 Kč/měsíc.
A to není zdaleka vše. Ke každé objednávce dostanou zákazníci pouze za cenu dopravy hned tři vánoční dárky v hodnotě 1600 korun –  difuzér, retro hrnek a termolahev.

Navíc všem stávajícím zákazníkům Telly (bez ohledu na zakoupený balíček) na prosinec jako dárek otevře následující kanály: Disney Channel, Disney Jr., AMC, Film+, Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Z nabídky si díky tomu vybere každý: od pohádek pro nejmenší, přes rodinné filmy a seriály nebo sportovní přenosy.

„Vánoce jsou dobou obdarovávání, proto jsme letos přichystali dárky pro všechny naše stávající, ale i nové zákazníky. Věříme, že každý si najde to svoje,“ říká šéf marketingu Telly Jan Schöppel.