Telly odvysílá 16 vánočních zápasů slavné Premier League

21. 12. 2021

Televize Telly i letos během Vánoc odvysílá desítky hodin fotbalových přenosů z nejslavnější fotbalové ligy světa, britské Premier League. Půjde o celkem 16 zápasů na kanálech Premier Sport 1 HD a 2 HD. Televize navíc jako dárek pro všechny své klienty nabídne možnost tyto dva sportovní kanály během Vánoc sledovat zdarma.

Telly odvysílá 16 vánočních zápasů slavné Premier League

Nejslavnější fotbalová liga světa jako obvykle nezastavuje ani během vánočních svátků. Zatímco ostatní evropské ligy jsou v této době pozastavené, v Premier League se hraje od 26. prosince až do Silvestra. Fotbalové zápasy mají ve Velké Británii obrovskou tradici a pro fotbalové fanoušky budou sportovním vyvrcholením právě končícího roku.

Během letošního 19. a 20. kola se odehraje 20 zápasů, přičemž na kanálech Premier Sport 1 HD a 2 HD mohou diváci televize Telly živě sledovat většinu z nich, celkem 16 fotbalových utkání.

Těšit na mohou na atraktivní duely, například souboj Leicesteru s Liverpoolem, Evertonu s Newcastlem nebo Norwiche s Arsenalem. Všechny zápasy poběží na obou zmíněných kanálech živě s českým nebo slovenským komentářem.

„Premier League je dlouhodobě nejsledovanější fotbalovou ligou světa. Z našich statistik vyplývá, že sledovanost u českých diváků je i během vánočních svátků vysoká a každoročně roste. Jako poděkování letos nabídneme pro všechny své zákazníky od 20. prosince až do konce letošního roku kanály Premier Sport 1 HD a 2 HD zdarma,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Fotbalové soutěže mají na Telly dlouhou tradici. Premier League mohli zákazníci Telly (dříve DIGI) sledovat již od roku 2010. DIGI tehdy byla první televizí, která českým divákům nabídne přímé přenosy z Premier League.