Telly připravila pohodovou letní kampaň, zdůrazňuje jednoduchost svých služeb

22. 6. 2021

Spouštíme novou letní kampaň. Ústředním sloganem je „Užijte si dobře naladěné léto!“. Součástí kampaně jsou slevy i dárkové sady pro nové zákazníky.

Telly připravila pohodovou letní kampaň, zdůrazňuje jednoduchost svých služeb

Po jarní kampani, která komunikovala otevřenost a férovost nyní Telly akcentuje téma jednoduchosti, protože ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Kampaň začíná 22. června a potrvá do září.

Všechny prvky kampaně se objeví výhradně v online prostředí prostřednictvím statických i dynamických bannerů. Reklamní kampaň připravila agentura Grizzlink také pro Facebook a Instagram.

Jednoduchá instalace

Kampaň cílí na nové zákazníky placené televize i ty, kteří už výhody placené televize využívají například u konkurenčních operátorů. Přejít na Telly je snadné a instalaci internetové televize zvládnou zákazníci sami během pár okamžiků.

Stejně snadné to může být také u satelitní televize. Pokud má již zákazník nastavený svůj satelit na pozici 1°W (satelity Thor nebo Intelsat), stačí mu pouze samoinstalační CA modul za 50 Kč měsíčně nebo set-top box Kaon, který mu Telly zapůjčí zcela zdarma. Instalace a zapojení je pak otázkou několika minut.

„Pro nové zákazníky jsme si připravili velmi atraktivní nabídku, při jejím plném využití téměř 6 000 Kč za 2 roky a navíc získají hodnotné dárky.“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Atraktivní cenová nabídka

Kromě vyššího komfortu při prvním zapnutí láká Telly především na zvýhodněnou cenu. Balíček Střední lze zakoupit se slevou 50 Kč, balíček Velký dokonce se slevou 100 Kč. K tomu získají zákazníci Telly aplikace až na 4 zařízeních zdarma a dárky, která navodí tu pravou letní pohodu – houpací síť, vějíř a otvírák na pivo nebo limonádu. Všichni zákazníci Telly navíc mohou využívat výhod věrnostního programu Telly klub. Více informací o kampani naleznete zde: https://telly.cz/akcni-nabidka.

Tu pravou televizní pohodu si zákazníci vychutnají s vyladěnou programovou nabídkou, která čítá například kanály Eurosport s Olympijskými hrami v Tokiu nebo Tour de France, Premier Sport s přenosy Premier League a UFC nebo dokumentárními kanály Discovery a National Geographic.

Telly nabízí až 130 programů

Zákazníci Telly mají k dispozici až 130 programů, z toho 79 v HD, a mohou Telly sledovat na 4 různých zařízeních. Telly nabízí příjem televizního signálu prostřednictvím satelitu nebo přes internetové připojení. Internetovou Telly naladíte s využitím set-top boxu Arris na každém televizoru.

Kromě toho lze televizi Telly sledovat v aplikacích pro chytré televizory Samsung, LG, Android TV, dále na Apple TV, Xboxu, Chromecastu nebo na Android set-top boxech. Sledovat můžete i prostřednictvím webového prohlížeče (Chrome, Firefox, Edge, Opera a dalších) a na mobilech a tabletech Android, iOS, iPadOS a Windows 10.

Internetovou Telly lze sledovat ve vysokém rozlišení i v místech se slabším internetem, protože k HD obrazové kvalitě postačuje i nízká rychlost připojení již od 3,5 Mbps.